1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Minecraft na X360 bije rekord sprzedaży w jeden dzień

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 11, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Wirtualne Lego od Notcha ledwo pojawiło się na XBL, a już stało się najszybciej sprzedającą się grą na cyfrowej platformie M$.

Można śmiać się z ludzi spędzających długie dni na budowaniu w Minecrafcie replik statku Enterprise, ale sukces tej gry jest wręcz fenomenalny. Twór Notcha już w dniu konsolowej premiery zdobył tytuł najszybciej sprzedającej się gry na Xbox Live Arcade, deklasując tym samym kwietniowe Trials Evolution. Warto dodać, że ten jeden dzień wystarczył twórcom do zwrócenia kosztów produkcji.

O dziwo ekipa Mojang została specjalnie potraktowana przez Microsoft, ponieważ nie wszystkie studia dostają informacje o wynikach w tak błyskawicznym tempie. Phil Fish, odpowiedzialny za wydane ostatnio Fez, był silnie zaskoczony rozmawiając z Notchem, który z kolei myślał, że jest to standardowa procedura. Niestety, dla Fisha standardem jest dowiedzieć się o wynikach trzy lub cztery miesiące po premierze gry, wraz z nadejściem pierwszego czeku.

Jak widać nawet na Xbox Live są równi i równiejsi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    nie ma się co dziwić gra jak na pc i tak na xboxie jest świetna :))

1 osoba to lubi.
  4. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Każdy tam ma swoje. Akurat Minecraft mnie jakoś nie rajcuje, ale, jak widzę ile ludzi, w to gra to, jestem pod wrażeniem. Gratulację dla twórców :D.

5. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    To bylo wiadome.
    Sam kupilem i jestem zadowolony :)

6. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
    Gra się bardzo przyjemnie ze znajomymi, jednak jak nie ma hosta to nie można grać na wspólnym świecie. Inną denerwującą rzeczą jest parę bugów. Czasami nie można wylać wody, łączyć mięska. Ale ogólnie jest ok. Miejmy nadzieję, że będą regularnie wypuszczać patchy.

7. Kuba5522

Kuba5522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Wie ktoś, jak będzie wyglądać sprawa z jakimiś aktualizacjami, takimi jak na pc?? No bo przecież ta wersja to już nie jest najnowsza, a co będzie później?

8. adam1234131

adam1234131 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. Wiki

Wiki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra jest ciekawa i tania :)

10. Toniak PL

Toniak PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wałbrzych
    Nie mogę pojąć fenomenu tej gry. Na PC nie miałem okazji zagrać więc chyba skuszę sie na demko z XBL.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum