1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Minecraft na XBOX 360

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez stanik92, Grudzień 1, 2012.

1. stanik92

stanik92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam takie pytanie odnośnie tej gry, chce ją kupic dla brata ale przez xbl kosztuje to 1600MP więc troszkę dużo. A na allegro znalazłem za 16 albo 19zł. Moje pytanie jest takie czy to jest to samo co kupiłbym i pobrał przez xbl? Czymś się różni? I jeszcze takie pytanie, jak to pobrać jeśli bym kupił na allegro, dostane jakieś dane do konta i co dalej z tym robie. Gra działa na wszsytkich kontach i profilach xbl? ja jakiej zasadzie to działa?
    Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam posiadaczy xbox 360

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Odp: Minecraft na XBOX 360

na e-maila dostajesz dane do konta na którym została kupiona ta gra, po '' odzyskaniu'' profilu pobierasz gre i bedzie działac na kazdym profilu. Jesli po jakims czasie usuniesz minecrafta z dysku to nie bedzie mozliwosci odzyskania go, bedziesz musial kupic nowe konto/punkty.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

4. Zaborov1

Zaborov1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrołęka
    I kupując konto xbox live z allegro nie masz pewności czy nie jest kradzione.

5. sobolek

sobolek Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowe
    Tak.. Kupujesz konto. Sam tak kupiłem ostatnio ale nie polecam..

Lepiej dać więcej i mieć na swoim profilu taką grę..
    Wygląda to tak że dostajesz login i hasło do profilu, logujesz się na niego, pobierasz grę. Za każdym razem gdy uruchamiasz grę musisz ją uruchamiać z tego profilu, w menu głównym minecrafta przelogować się na swoje konto i wtedy możesz grać normalnie już. Nie testowałem czy da się grać przez live'a tak.

6. kacperfcb

kacperfcb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oss,Holandia
    Jak kupisz te na allegro to ,zeby wlaczyc mina musial wyjsc zalogowac sie na konto ktore otrzemasz i wejsc w minecrafta i wtrakcie gry jestes w menu przelogowac sie na Twoje konto :D

7. stanik92

stanik92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czyli wychodzi na to ze za 1600..

8. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63

.... tak trzeba bylo robić jak uruchamiałes gre non jtag. Ściągasz gre na kupionym profilu i zeby w nią zagrac nie trzeba byc na tym profilu zalogowanym, bedzie wam on jedynie potrzebny do ponownego ściągnięcia gry w razie usuniecia...

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

9. inteq93

inteq93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ZGR
    Za ile najbardziej opłaca się kupić Minecrafta na x360 z allegro? Bo ceny zaczynają się nawet od około 10zł... wierzyć tym niskim cenom? :apathy:

10. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.

Lepiej nie kupuj tak tanio to pewnie lewe konto można dostać bana za nie. Kup lepiej 2100 lub 4200 msp (im więcej tym taniej wychodzi nadwyżka nieprzepadnie) z alledrogo za ~75 lub 130 zł i kup za nie mincrafta na markecie.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum