1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Minecraft na xbox one

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez tziobro, Grudzień 8, 2015.

1. tziobro

tziobro Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Szykuje się do kupna minecrafta. Wszędzie czytam że najlepszą jest wersja na pc. Moje pytanie jest odnośnie świata gry, bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy wersja na xo ma mapy nieskończone jak na pc czy nie?. Czy różni się wieloma rzeczami?
    Chciałbym też spytać o ogólne wrażenie , czy gra warta kupienia.
    Pozdrawiam.

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    nie ma nieskończonej, ale większą od wersji z X360, PS 3.. sporo się różni, jak dla mnie lepsza jest konsolowa wersja, bo masz podzielony ekran, szybkie dodawanie znajomych do gry itd. wszystko jest takie bardziej nowoczesne i uspołecznościowane + aczivki. Sam posiadam MC na PS 3 i planuję zakupić na XONE - bo nie jest drogi.. pewnie zakupię GOLD'a pod Forze i dopiero MC. Moim zdaniem - opłaca się, można nawet grać SG i inne mini gry, pobierając odpowiednie mapki.

Ostatnia edycja: Grudzień 12, 2015
  4. galaretka007

galaretka007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czy jak mam wersje Minecraft'a 360 to czy mogę pobrać jakąś aktualizację i grać na one? Wiem, że na ps4 można tak było...

5. mac_abra

mac_abra Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hornšperk
    Kiedys był w promo za 30 zeta dla użytkowników z 360 jak jest teraz sprawdź w MS Store
    tap tap

6. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Pozwolę się podpiąć pod ten wątek ponieważ wyszukiwarka nic nie znalazła.

Czy w wersji na konsolę (xone) jest w Minecraft opcja naprawiania przedmiotów? Znalazłem sporo tutoriali ale chyba na PC. Wersja konsolowa ma chyba jakieś ograniczenia w tym temacie. Crafting table ma jakby narzucone rozwiązania do wyboru.

7. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Wystarczy poszukać w zawartościach aktualizacji dla wersji konsolowej.

8. artoorx007

artoorx007 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam prośbę mój synek chciałby grać online z kolegą albo dołączyć do jakiej innej gry do kogoś nieznajomego czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to zrobić. Oczywiście mamy wykupionego Golda, oryginalnego Minecrafta i nieprzerobioną konsolę Xbox One.
    Jak wejdę w Minecrafta daję Zagraj w grę i jest do wyboru wczytaj, skonstruuj, dołącz i w dołącz jest pusto.

9. Agusia19

Agusia19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy mógłby mi ktos pomóc. Kupiłam grę minecrafta na płycie wszystko chodziło super i pewnego dnia już nie chciała się odpalić, więc od instalowslam i kupiłam grę w sklepie xboxa one , zainstalowala sie bez problemu ale nadal nie chodzi. Niema żadnego komunikatu poprostu nic się nie dzieje co mam zrobić?

Wczytywanie...

Poleć forum