1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Minecraft: Pękł 10. milion na X360

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 13, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Niewiele mówiące zwiastuny, grubsza afera, nadchodzące remaki... czegoś mi brakowało w zestawie standardowych newsów na co dzień i dwa. Kolejnego miliona sprzedanych Minecraftów, oczywiście.

Major Nelson poinformował, że na Xboksie 360 sprzedało się już 10 milionów kopii Minecrafta. Z tej okazji przeceniono prawie wszystkie skórki i zestawy tekstur.

Ależ ten rynek jest chłonny...​

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Na PC jeszcze zrozumiem, że jest na to popyt... Ale na X360? o_O

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No a czemu nie? Może ktoś albo nie ma kompa albo po prostu woli pograć sobie na X360.
    Jestem zdziwiony, że aż tyle kopii się sprzedało, gdyż wersja na X360 jest bardzo "okrojona" w porównaniu do wersji na PC i według mnie jeżeli grać w to, to tylko PC.

5. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja dalej nie rozumiem jak w to można na padzie grać, ech ale ile z tych 10 mil to gracze którzy to grają a ile ludzie którzy to odpalili raz i powiedzieli nara ?

6. Rechu

Rechu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    BDG
    Ja jestem jednym z nich, wiec 1 osoba jest w 100% pewna :p

7. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Ja grałem trochę w MC na Xbox 360 i grało się przyjemnie ze znajomymi. A to ,że jest okrojony to nawet lepiej bo jak po patrze ile tego wszystkiego jest na PC to mam wrażenie ,że chcą zrobić z tego Skyrima :)

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Podziwiam graczy z MC. Trzeba mieć do tego smykałke by w to grać. Mnie jakoś ta gra nie przyciągnęła.

Wczytywanie...

Poleć forum