1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MINECRAFT - POMOCY!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kaco111, Grudzień 12, 2015.

1. kaco111

kaco111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich mam taki problem z grą Minecraft. Po zrobieniu aktualizacji postanie obracać. Z całą pewnością jest to błąd gry ponieważ w innych grach nie mam żadnych problemów a ponadto próbowałem trzema kontrolerami i zawsze jest tak samo. Nie da się grać ponieważ mogę iść tylko do przodu. Próbowałem już wykasowania gdy oraz wszystkich zapisów stanów gry i nic. Może ktoś miał taki problem i jest w stanie pomóc. Bardzo proszę. Może ktoś zna j. angielski i mógłby znaleźć w internecie na innych forach obcojęzycznych rozwiązanie tego problemu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Quote from wakeupdormouse

I had the exact same problem! I wasn't able to move my character's camera. We tried resetting the console and the controllers. Finally we tried to go on my account and reset the everything to default and then made a new world and it fixed the problem. I hope that will work for you.

Wychodzi na to, że musisz przywrócić ustawienia sterowania w grze i spróbować na nowo stworzonym świecie.

4. kaco111

kaco111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale jak mam przywrócić sterowanie w grze? Jak to się robi.

5. VortaL

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    w opcjach powinieneś mieć, poszukaj.

6. kaco111

kaco111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale gdzie w opcjach. Sorry ale nie znam się na tym i proszę o pomoc.

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Każda gra ma menu...muszą tam być opcje/option. Przecież nie każdy z nas ma tą grę to jak mamy Ci pomóc nie mając tego naocznie o_O

8. triplex

triplex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Menu główne , pomoc i opcje ,ustawienia i później na samym dole masz reset ustawień . Odnośnie ustawień sterowania mam tak jak na fotce poniżej. Nie gram w to ale specjalnie włączyłem, pobrało update ok 350 Mb i sprawdziłem .U mnie chodzi w każdą stronę.

Załączniki:

9. VortaL

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    tu nie chodzi o to, doczytałem się, że zwyczajnie przywrócił ustawienia i było okej na nowym świecie.

Wczytywanie...

Poleć forum