1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Minecraft (RHG) problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Barkaley, Sierpień 27, 2013.

1. Barkaley

Barkaley Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Włocławek
    Witam
    Mam mały problem z Minecraftem a dokładniej chodzi mi oto że mimo pobrania najnowszych plików TU w grze nie mam np. w trybie creative jaj osadników i nie mogę otworzyć portalu do End'u. Czy ktoś może wie jaka może być tego przyczyna ?
    Za wszystkie odpowiedzi z góry wielkie dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Aktualizowałeś przez pendrive czy przez Live ? Jeżeli przez pendrive to przy odpalonej grze wyciągnij go jeżeli gra wróci do dasha to znaczy , że wgrał się TU jeżeli nic się nie stanie to nie zainstalowałeś TU poprawnie

Wczytywanie...

Poleć forum