1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

,,Minecraft: xbox 360 edition" i kilka pytań.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Problem, Grudzień 19, 2012.

1. Problem

Problem Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzień dobry, witam szczególnie tych którzy mają trochę wiedzy o minecrafcie. Nie spotkałem się jeszcze z informacjami których poszukuję, więc po raz kolejny informacji tych szukam w najlepszej żywej encyklopedii którą jesteście wy. Mam nadzieję, że kolejny raz pomożecie mi podjąć właściwy wybór. Nie mam przerobionej konsoli, więc każdy zakup muszę rozważyć, jako że gry oryginalne są dość drogie. Ostatnio planuję zrobić sobie gwiazdkowy prezent: minecraft na xboxa. Tyle, że nie wiem, ani czy jest to skończony świat, (oby nie!) bo tak coś wygląda na filmikach, ani za bardzo w ogóle nie mam pojęcia, jak wy to oceniacie. Plis, odpowiedzcie jak najszybciej, sorry za taki długi post.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacperfcb

kacperfcb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oss,Holandia
    Swiat sie konczy, nie mozna duzo 'craftowac'. I jak wejdziesz w craft table to masz juz wszystkie rzeczy pokazane i tylko musisz skladniki zbierac i kliknac i juz z çraftowane' og. malo opcji ja sie zawiodlem ;/ .

1 osoba to lubi.
  4. Problem

Problem Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dzięki :) a jeszcze: można się podłączyć pod serwery multi na PC?

5. VoertiX

VoertiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    Odp: ,,Minecraft: xbox 360 edition" i kilka pytań.

Nie, serwery na pc działają zupełnie na innej wersji niż na xbox.

Wysłane z mojego neo v za pomocą Tapatalk :-D

Wczytywanie...

Poleć forum