Minecraft: Xbox One Edition w piątek

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Miał być sierpień, ostatecznie będzie początek września. Mowa o terminie premiery gry Minecraft: Xbox One Edition. Nowej konsolowej wersji hitu, z 36-krotnie większymi światami, lepszą kooperacją i szybszym doczytywaniem planszy, należy spodziewać się w elektronicznej dystrybucji od najbliższego piątku, 5 września. Jeśli ktoś posiada edycję dla Xboksa 360, to na Xbox One zapłaci tylko 4,99$. Cenę dla graczy przystępujących do zabawy po raz pierwszy wyznaczono na poziomie 19,99$.

Przypominamy, że autorzy przewidzieli opcję transferu wszystkich dotychczasowych kreacji, a wykupione wcześniej dodatki będzie można pobrać bez konieczności płacenia po raz drugi. Microsoft zapowiedział również, że przed tegorocznym Bożym Narodzeniem do sklepów trafi płytowe wydanie Minecraft: Xbox One Edition.​

 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Po tym jak się u mnie sprzedaje Minecraft na Xbox 360 to wróżę ze będzie to hit sprzedaży, przynajmniej u nas jak wyjdzie wersja płytowa.
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam. Czy będzie możliwość przeniesienia np Season Pass z Ghosts z X360 na X1 ? Informacja o możliwości przeniesienia dotychczasowych kreacji dotyczy Minecraft czy ogólnie ? Jak się ma sprawa z przeniesieniem konta na X1 ? Jak mam aktualnie Golda przeniesie mi go na X1 ?
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
konto działa, DLC musisz kupic do wersji xbox one, jedynie statystyki i ranga przechodzi
 

Do góry Bottom