Minecraft - znamy datę premiery i cenę

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik



W grę Minecraft: Xbox 360 Edition zagramy dopiero 9 Maja za cenę 1600 MSP. Produkcja będzie zawierać tryb multiplayer online do 8 osób oraz lokalny tryb splitscreen dla 4 graczy. Do zdobycia będzie 20 achievementów, które razem dadzą nam 400 GS.​

Źródło: 1.2.4 Update Is Out; XBLA Release Date - News - Minecraft Forum
 

Krawol

Banned
Użytkownik
i będzie spokój w FPS na xbox live. Może MW nareszcie się oczyści od dzieci :)
 

TheSkater59

Użytkownik
Użytkownik
i bardzo dobrze , bo już mnie krew zalewa jak słyszę w bf3 krzyczące dziecko
 
W

Wilk14

Guest
To się zdziwisz :glee:
i będzie spokój w FPS na xbox live. Może MW nareszcie się oczyści od dzieci :)
 

Radexb1

Użytkownik
Użytkownik
cielawe jakie będe te achivmenty
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Pewnie takie jak w wersji pc heh

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Co do samej gry to nie pojmuję tego hipu na jej temat.. dla mnie jest to dziwna gra, czyt. nie jara mnie.

Chociaż niektóre konstrukcję wzbudzają mój podziw ale zdecydowanie nie jest to gra dla mnie. Może już za stary jestem - haha :)
 

Szabat

Użytkownik
Użytkownik
1600 msp... boże... alan wake mamy za 1200, i am alive za 1200, a taki kwadratowy "hit" od do niedawna nieznanego studia wychodzi za 1600 msp.. drozej niz gift code na komputerze.
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
Moze dlatego, ze ten "hit" sprzedal sie ponad 2 razy lepiej niz pudelkowy Alan Wake.

Minecraft juz sie troche przejadl, czekam na Cube World.:smile:
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Trzeba kupic, ale 1600 msp to troche duzo jak na minecrafta, ale niestety mus to mus.
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
W końcu sobie zagram w tą gierkę... na moim Laptopie nie dało rady po grać (służy mi tylko do przeglądanie stron .itp) Czekam na tą premierę od bardzo dawna, mam nadzieje że nie będzie się zbytnio różnił od Oryginalnej wersji.
 

Oski918

Użytkownik
Użytkownik
Hmmmm byłem na 99% pewny że nie kupię gdyż mam na PC.Lecz gdy zobaczyłem że będzie tryb Split Screen to trochę kusi tak razem pograć :p
 

bartek6949

Użytkownik
Użytkownik
Takie małe studio i krótki czasz robienia gry a chcą kasy jak za wielki hity. Ogólnie gra fajna, ale szybko się nudzi, gra na podzielonym ekranie zapowiada się fajnie ale raczej się nie skuszę.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom