1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Minecraft

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez snake210196, Styczeń 20, 2013.

1. snake210196

snake210196 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam przerobionego xboxa 360 slim na lt.3. Czy moge kupic np z allegro kod do minecrafta i grac bez problemu? Wiem ze jest mozliwosc otrzymania bana ale chodzi mi bardziej o to czy gra sie normalnie uruchomi. :)

// tytuł wątku musi opisywać problem! #Eslord

2. Lotnik421 Xbox One

3. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Tak, normalnie się uruchomi. LT nie zmienia jądra konsoli w ogóle, w przeciwieństwie do RGH. LT to tylko przerobiony napęd, żeby nieoryginalne płyty chodziły.

1 osoba to lubi.
  4. snake210196

snake210196 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. michal20

michal20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    podaj mi fajnego seeda do minecraft.plisssssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wczytywanie...

Poleć forum