Mini kontrolery do Xboksa One zadebiutują na rynku 17 października

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




W ofercie brytyjskiego Amazonu pojawiły się nowe, licencjonowane kontrolery, które na pewno zainteresują graczy o mniejszych dłoniach. Urządzenia trafią do sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych.

Firma Power A wraz z Microsoftem zaprezentowały nowe kontrolery do Xboksa One. Pady są ergonomiczne i przystosowane do mniejszych dłoni. Twórcy informują w specjalnym komunikacie, że „Mini Kontrolery oferują większą precyzję”. Niestety, mniejsze urządzenia nie są bezprzewodowe i otrzymały 3 metrowy kabel.

Sprzęt zadebiutuje na rynku 17 października w dwóch wersjach kolorystycznych – zielonej i czarnej. Zainteresowani muszą przygotować 31 funtów (około 165 złotych). Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

Jak Wam się podobają zaprezentowane pady?
























 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Czarna wersja bardzo fajna :). Nie wiem jak inni ale mi się wydaje, że to taki hołd w stronę kontrolera od X360.. podobny mi jest chociaż..


Że na kablu to nie kłopot.. 3m kabla w pełni starczają :)

Może w przeszłości sprawię sobie właśnie taki do PC, bo jak na razie to używam przewodowego z X360 :) - spisuje się jak najbardziej idealnie.
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Fajna sprawa, dzieciakom będzie wygodniej niż na padzie od XO.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
japonca sie przyda... nie kupują konsol, bo nie dostają do guzików
 

TEDE85

Użytkownik
Użytkownik
Serio wam się podobają? Wyglądają jak podróba z rynku. Cena tez powala, prawie tyle co pierwowzór. Gdyby cena oscylowała w okolicach 100zl to można sie skusić, na zasadzie drugi pad, żeby pograć z kumplem w fifę, a tak to moim zdaniem słaba oferta.
 

XDFSQ

Użytkownik
Użytkownik
Ten plastik wydaję się na delikatnie ująć marnej jakości , pewnie m$ chcę zwiększyć sprzedaż xo w grupie karłów :D
 

fazarro

Użytkownik
Użytkownik
jedyna rzecz która microsoftowi udała się w obydwu generacja od początku do końca, na 120% to właśnie pady.
nie rozumiem wprowadzenia innych wersji idealnych (dla mnie) padów.
 

andijaw

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zgadzam się. Pady w X1 i X360 są świetne, a te wyglądają na chłam od jakiejś gierki telewizyjnej z lat '90. Świecą się jak psu wiadomo co, a kabel to nie te czasy. Cena jak za bezprzewodowy, oryginalny MS. Ale jak nie będzie szedł to zmniejszą cenę pewnie.

PS. Ja nawet za 100 zł bym go nie chciał do grania z kumplem w FIFE, bo by mi było wstyd pokazać mój sprzęt nowej generacji. :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ohyda, jedynie krzyżaka jestem ciekaw czy lepiej działa a tak to wygląda jak z tych gierek na stadionie. Prawie 200zł za taki chlam, chore.

M$ powinien dać kompatybilność kontrolera X360 <> XO i było by pięknie.
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mnie tez, na pierwszy rzut oka, sie nie podoba. Zobaczymy jak to bedzie w praktyce, ale i tak nie wroze powodzenia. Nie zmienia sie pada, ktory byl idealny. No chyba, ze dla dzieci to ma byc.
 

pawel188

Użytkownik
Użytkownik
To są pady dla dzieci wiec nie wiem po co placzecie
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pady dla Azjatów z Japonii i Chin
 

Do góry Bottom