1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mini problem, save'y RDR

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez LucyFair, Listopad 2, 2012.

1. LucyFair

LucyFair V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Witam, kiedy jeszcze nie miałem dysku w swojej konsoli save'y zapisywane miałem na pendrive, później kupiłem dysk i skopiowałem je na niego..Mam te save'y na dysku normalnie w folderze z zainstalowanym Red Dead Redemption jednak gdy włączam gre wyskakuje komunikat, że save'y nie zostały znalezione i czy stworzyć nowy zapis..Więc pytanie, co zrobić żeby gra "widziała" te moje stare zapisy?

Pozdrawiam..

2. Lotnik421 Xbox One

3. LucyFair

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała

4. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    może w grze źródło zapisu? ewentualnie odwaliłeś i swoje save'y skopiowałeś innym profilem.

5. LucyFair

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jest taka możliwośc, ale powinno się w sumie dać to jakoś naprawić.

6. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    da się naprawić jakimś programikiem w którym można podmienić ID profilu :) kiedyś kumpel odwalił tak z save'ami z NFS, a że byliśmy na podobnym etapie gry dałem mu swoje zmieniliśmy tylko ID na jego i save'y mu działały, tylko zamiast swojej nazwy profilu w grze miał moją :)

i zobacz przy okazji- jak wejdziesz na konsoli w dysk- RDR- póżniej w save i powinno być napisane do jakiego profilu jest save przypisany :)

Wczytywanie...

Poleć forum