1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mirror Edge chapter 2 ;|

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez aroaro20022, Styczeń 17, 2009.

1. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Otóż jestem w misji drugiej i wychodzę z tej takiej jakby dziury (najpierw trzeba było tam wejść, zrobić co trzeba, a teraz z niej wychodzę), ale kompletnie nie wiem gdzie mam uciekać, bo wszędzie pełno policji, nawet jak zabiorę jednemu broń to nie dam rady ich wszystkich powybijać, szczególnie, że celować analogiem praktycznie w ogóle nie umiem.
    Tutaj zamieszczam screeny przedstawiające sytuacje, gdzie jestem:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Robciq

Robciq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Far Far Away
    Hmm... ja ich pozabijałem wszystkich . z problemami ale nie wielkimi :). Postaraj się tak podejść, żeby tam gdzie jest tylko jeden od niego zabrać broń i reszte wytłuc :eek:. Zabijaj jednego i chowaj się za jakimiś elementami otoczenia i czekaj, aż hp się podładuje (aż migający czerwony ekran minie) :p, a jeśli chodzi o drogę ucieczki to jak zabijesz wszystkich to naciskasz B na padzie i Ci pokazuje gdzie trzeba iść.

4. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Ahh no to nie wiedziałem o tym B :) Dzieki, sproboje później ;)

5. chronos

chronos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
  6. michalxbox

michalxbox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przy okazji: jak ktoś chce zdobyć achiev: VRooom... to niech pobiega wokół tej dzióry przez około 30 sek i wpadnie :)

Wczytywanie...

Poleć forum