1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mirror Edge przereklamowany??

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mck82, Grudzień 13, 2008.

1. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....

Mirror’s Edge ujrzeliśmy po raz pierwszy na pokazie EA DICE w San Francisco – tym samym, na którym zachwyciliśmy się Battlefield Heroes. Przy czym o ile prezentacja BH obfitowała w wybuchy śmiechu na sali, o tyle pokaz ME odbywał się w martwej ciszy. Ta trwała jeszcze moment po tym, gdy ekrany zgasły, by lec pod gradem oklasków. Ciężko już na tym etapie wyczuć, czy Mirror’s Edge będzie tytułem szczególnie grywalnym – prezentacja więcej pytań zrodziła, niż udzieliła odpowiedzi na nie – o to jednak, że będzie bardzo efektowny, możemy być spokojni.

Spotkalem sie z roznymi opiniami na temat tej parkour'owej gry.

Grales??Wypowiedz sie??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Misiuk

Misiuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Gdyby się dopatrzeć, to gra ma sporo bugów.
    Gierka aż taka fajna nie jest, wprawdzie na początku of korz emocje. Później staje się monotonna. Ale "próbuje" ćwiczyć parkoura i mi się ta gra podoba. Bynajmniej mi się podoba. Ale co to na początku napisałem, że fajna nie jest to po tym, jak się w nią nagrałem. Ciągle skakanie, skakanie. Ale gra "świeża"
    Ale moim zdaniem, dobrze postąpiłem, że ją mam x]

4. Monstrum

Monstrum Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nawet jeśli nie patrzeć na bugi to po prostu gra po paru godzinach grania staje się monotonna , wielka szkoda , mnie osobiście gra szybko się znudziła i odstawiłem w kąt .
    Z początku gra może się podobać bo wiadomo coś innego ale później gra wygląda tak że , robisz w kółko to samo tylko w innym miejscu , lepiej by było gdyby było więcej wariantów dotarcia do danego miejsca, jakieś obroty ,triki ,sztuczki w powietrzu , co bardzo by uatrakcyjniło grę bo nawet jeśli nie skupiałbyś się nad daną misją mógłbyś po prostu poszaleć na dachach wielkich wieżowców ;)
    Niestety , ale wydawcy gier co chwile wypuszczają gry w których liczy się dla nich coraz to lepsza grafika , a nie sama frajda z grania .

5. mck82

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Na gre tego rodzaju jeszcze sie nie natknalem do tej pory.
    Racja.Gra juz na samym poczatku rodzi spore emocje,ale obawiam sie ze po dluzszym czasie gry moze sie wydac tak jak kolega wyzej napisal
    ,ale nie powstrzymalo mnie to od zakupu tejze gry.Czas pokaze.

6. Misiuk

Misiuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    A i jeszcze, gdyby byłą większa swoboda :)
    I zapylanie po dole, uciekanie, jezdzenie samochodami, bicie przechodniów, wdrapywanie się przez domy na dachy . To by była niezła gra.. x] Tak jak przedmówca, gdyby postarali się bardziej, a niżeli grafika byłą gorsza. Wolałbym słabszą grafę, i lepszą grę ;) Pozdro. Ale mówie Ci, przejdziesz połowę gry i Ci się znudzi ;] A i za krótka jeszcze ;)

7. Curry_

Curry_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    no i najlepiej żeby jeszcz ebyły licencjonowane fury. Tylko żeby fizyka była realistyczna. a i no oczywiście jakies elementy RPG by się przydały i jakies fajne umiejętności (np. szydełkowanie i pielenie buraków, etc.). i jeszcze...

a na poważnie to co wy chcecie od tej gry? w obecnej technologii bardzo trudno było by zrobić gre o takiej mechanice z otwartym światem. gra wy tym czym ma być jest bardzo dobra. to że krótka to fakt. w moich oczach akurat to wyklucza ją z ewentualnej listy zakupów, bo jak już płacić to za coś dłuższego. ale jesli gra ściągnięta to jest rewelacyjna. aczkolwiek kupić bym jej nie kupił.

co do reklamy to raczej nie jest ona przereklamowana bo nie była mocno reklamowana. porównując ją do najbardziej chyba przereklamowanej gry, czyli GTA 4 albo do innych mega promowanych gier jak GOW 2 czy np. Fable 2 ta o tej grze można powiedzieć że prawie wogóle reklamowana, bo reklamy tych dwóch ostatnich to nawet w polsce w tv wciskają, mimo że gry jakimiś rewolucjami nie są. a mirrors edge poniekąd jakąś tam rewoolucją jest, a przynajmniej początkiem rewolucj gatunku FPP.

8. Vegan

Vegan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przereklamowana?
    Nie, zdecydowanie więcej było głośnych hitów, które okazały się totalnymi crap'ami.
    Co do samej rozgrywki i tego, że przez niektórych jest odbierana liniowo i dość nudnie... no cóż, to nie jest gra dla każdego. Osobiście dla mnie zaskoczenie roku, delektowałem się każdym skokiem wykonanym przez Faith, fizyka bardzo dobra, trasy zaplanowane genialnie, grafika niczego sobie (a grałem na zwykłym TV, niespecjalnie chciało mi się czekać aż zwolni się HDTV :p), muzyka dobra (chociaż podczas akcji muzyka staje się dynamiczna, niestety gdy akcja już opadnie - zabijemy wszystkich gliniarzy i szukamy wyjścia - muzyka pozostaje dalej ta sama, co tworzy klimat na minus).
    Co do grywalności to dla mnie fenomen, wreszcie coś dla relaxu w co można grać i się nie nudzi, pomimo iż rozgrywka ma praktycznie 1 element - parkour. Taki Assassin's Creed przez swoje powtarzające się misje szybko mnie zirytował, zanudził i go porzuciłem, a Mirror's Edge zupełnie odwrotnie, przykuł do TV aż do ukończenia głównego wątku.
    Cóż pozostaje tylko czekać na drugą część przygód Euroazjatki Faith :)

9. mck82

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Popieram.Jestem rownie odziwo zaskoczony co kolega wyzej.
    I tak jak tez napisal:

10. kacperski

kacperski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak dla mnie, ME to totalny CRAP. Nie zebym byl do neigo negatywnie nastawiony, czy cos - bo rowniez sam oczekiwalem ME z zapartym tchem. Niestety nie spelnil moich oczekiwan i uwazam ze jest pzrereklamowany. Na filmikach reklamowych pokazuja tylko kilka w miare fajnych motywow na dachach budynkow, ale niie pokazuja jaka crapowa gra robi sie w srodku budynkow. Robi sie nudno, smutno i brzydko. Grafika jak dla mnie za bardzo "oczojebna". Nie wiem czym sie wszyscy tak podniecaja :p no ale o gustach sie nie dyskutuje :p

11. mck82

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    kacperski.Nie wszyscy graja na PIRATACH.Ty sobie podejrzewam sciagnales,pograles chwilke,a ze cie nie wciagnela odrazu,to pierd....les w kat i ja odrazu spisales na straty.Osoba ktora ma nie przerobiona konsole tak jak ja i wydala na gre 120 zl nie moze odrazu spisac takiej gry na straty.Ja kupilem uzywana giere i koles mi dal insurance 5 dni na nia.Skoro kazdy pisze ze jest krotka to przejde ja dzisiaj i wymienie na inna.

12. kacperski

kacperski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @mck82, ja wyrazilem swoje zdanie w kulturalny sposob, nikogo nie obrazajac a tylko wymieniajac moje poglady na te gre. Ty zaraz na mnie z grubej rury ze ja taki owaki. Gra mi sie po prostu nei podoba i tyle. Mamy demokracje, moge miec swoje zdanie.

13. mck82

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    a co ja ci takiego napisalem??Wiem ze kazdy ma prawo do wlasnej opinii,ktos ci zabronil sie wypowiadac??Anyway to nie jest miejsce zeby sie sprzeczac,cos ci nie pasuje to napisz do moda.Napewno cie wyslucha.

14. zdechlak

zdechlak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    pograłem w demo, poskakałem trochę po dachach, doszedłem do helikoptera, i spadłem i znudziło mi się ;]

15. barandek

barandek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mck82, w jeden dzien gierki (chyba) nie przejdziesz, ale sam zobaczysz. Moze Tobie przypadnie do gustu, ja pogralem chwile, i jak mam wolny czas i ochote na skakanie, odprezenie sie od napier.... w np. Battlefieldzie, albo poprostu na poprawienie humoru ( bo akurat grafika w ME jest dla mnie bardzo przyjemna, rozni sie od innych ) to siadam do gierki i skacze. Ale jezeli chcesz ja jak najszybciej przejsc i zapomniec , to czy jest sens ?

16. mck82

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    no wlasnie jest sens bo moge ja zwrocic w ciagu 5 dni,i wybrac inna.A skoro gra jest krotka to przejde ja szybko o ile mnie krew nie zaleje wczesniej z nerwow i sobie wymienie.No wiesz 30 funtow droga nie pomyka.A jak bd chcial se poskakac to sobie demko sciagne:)

Wczytywanie...

Poleć forum