1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mirror's Edge 2 w produkcji?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Lewis, Listopad 22, 2012.

1. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    Ależ ostatnio nastały złote czasy na kontynuacje starych hitów. Tym razem przyszła pora na skakanie po dachach w stylu parkour.

Oficjalnego potwierdzenia co prawda jeszcze nie ma, ale są silne poszlaki. Za przykład takowej może posłużyć wpis na Tweeterze Bena Cousinsa "Jest powszechnie wiadome na scenie deweloperskiej w Sztokholmie, że Mirror's Edge 2 jest w produkcji w studiu DICE".

I chwała. Można z pełnym spokojem sumienia rzec, że cała rzesza graczy czeka na kontynuację przygód Faith. Pierwsza część bowiem była grą nad wyraz nowatorską i dotychczas niespotykaną - bieganie po dachach budynków z perspektywy pierwszej osoby i wywijanie przy tym szalonych akrobacji? Super. Pozostaje tylko czekać na oficjalne potwierdzenie.

Zródło Powstaje Mirror's Edge 2 - gry.gildia.pl - gry komputerowe i konsolowe - galerie, newsy, recenzje

Info Wymoderowano // Hextor

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Nie miałbym nic przeciwko nowym przygodom Faith ;) Pierwsza część była jedną z kilku pierwszych gier w jakie grałem na xboxie. Do dziś wspominam ją z uśmiechem i goryczą kiedy to nie mogłem doskoczyć na jakiś dach :) Czekamy na potwierdzenie informacji. A jeśli grą zajmie się studio DICE to bedzie gra na miare pierwszej części.

1 osoba to lubi.
  4. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Cos tam bylo ,ze ma byc ale kiedy tego nick nie. Gra ma fajne rozwiazania, oby druga byla dobra o ile bedzie.

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Gra już na pewno od dawna ma jakiś zarys, może nawet sporo jest przy niej zrobione, kto wie - może niedługo DICE nas zaskoczy ;)

6. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    Gra ma już zarysy od dawna, ponieważ została wstrzymana jej realizacja na rzecz Battlefield 3 :)

7. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Mirror's Edge 2 w produkcji?

no to gitara .

ZaTapatalkOwane z Samsung Galaxy Y

8. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Nie no jak Dice ją zrobi i me 2 bynajmiej już banan na twarzy mam jak zobaczyłem ten temat strasznie mi się podobała 1 część.

9. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Kurcze muszę sobie kupić 1. część, pomyślałem, mam dużo czasu - dwójka pewnie tak szybko nie wyjdzie :D Trzeba się będzie śpieszyć :)

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Po idealnej pierwszej części, czekam równie tak samo na drugą :) Oby zostawili tą specyficzną kolorystykę - Takie moje widzi mi się :D

11. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    no to była moja pierwsza gra jaka kupilem na moja pierwsza w zyciu konsole wiec napewno 2 kupie :D ^^

12. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Jedynka byla fenomenalna. Przy koncowych epizodach juz troszke nudzila. Zagram z pewnoscia ^_^

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

13. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    No to teraz spowrotem lapie sie za nieskonczona czesc 1 i oczekuje 2 ; ).

14. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Też należę do osób , które polubiły tę grę. Naprawdę ucieczka przed strażnikami po blokach , różnych gzymsach z perspektywy pierwszej osoby to jest to...i największa zaleta gry , że trzeba było szybko myśleć nad drogą ucieczki , bo nie wiedzieliśmy gdzie jest wyjście , zwykle czerwone drzwi. Szkoda , że w pewnym momencie utknąłem , gdzieś w metrze , podchodziłem chyba z 20 razy do tego i w końcu dałem sobie spokój...ah.

15. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Niby fajnie, ale znając życie zrobią z tego zwykły shooter i będzie dwa razy więcej strzelania niż biegania.

16. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Jedna z ciekawszych i co najważniejsze oryginalnych gier w jakie można zagrać... Z pewnością kupie jak wyjdzie i zejdzie troche z ceny ;)

Wczytywanie...

Poleć forum