1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mirror’s Edge Catalyst bez tajemnic. Mnóstwo rozgrywki z produkcji - beta odbędzie się w kwietniu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 14, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Sympatycy Faith długo czekali na ten dzień. Właśnie w Sieci pojawiło się mnóstwo materiałów z Mirror’s Edge Catalyst. Gracze mogą spojrzeć na pierwsze minuty rozgrywki, a ponadto poznaliśmy szczegóły testów beta.

DICE długo nie prezentowało nowych materiałów z Mirror’s Edge Catalyst, ale możemy mieć pewność, że prace nad produkcją idą w dobrym kierunku. Niektórzy szczęśliwcy już wypróbowali pozycję i pierwsze wrażenia są bardzo, bardzo pozytywne. Dziennikarze zachwalają oprawę, możliwości bohaterki oraz historię…

Otrzymaliśmy również pozytywne informacje dotyczące testów beta. Grę wypróbujemy już 22 kwietnia. Przez pięć długich dni śmiałkowie będą biegać po dachach, lizną główny wątek oraz wypróbują szereg misji pobocznych.

W produkcji znajdzie się „Rozgrywka Społecznościowa”, która spodoba się wszystkim graczom – tym doświadczonym, jak i nowicjuszom. Podczas zabawy zawodnicy będą pokonywać wyznaczone przez innych śmiałków tereny lub brać udział w wyścigach. Autorzy pozwolą zainteresowanym personalizować postać oraz oczywiście przygotowywać wyzwania. Szczegóły tego elementu zobaczycie na ostatnim filmie.

Pierwszy materiał przedstawia sam początek rozgrywki, więc jeśli obawiacie się spoilerów, to lepiej włączcie kolejne materiały.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Oglądając gramy/gameplay (nie tylko tutaj) miałem jakieś mieszane uczucia.
    Niby otwarty świat ale jakiś taki pusty.. rozumie, że znajdźki to pewnie 70% sztucznego wydłużenia gry. Ponadto takie bieganie XXX raz może już później wywołać uczucie "robię to bo muszę..".

Z tego co Ja zaobserwowałem to jest to, to samo co dali nam w pierwszym ME tylko dopieszczone. Ale jakiegoś takiego przeskoku tak jak między np. Assassinem 1, a 2 częścią nie doświadczymy.

Walka jakaś taka przeciętna.. combosy itp itd to możemy sobie raczej wybić z głowy (trzeba było by samemu wypróbować).
    Bardzo zabawny jest fakt, że jak Faith kogoś kopie - unicestwia to ciało zachowuje się trochę jak Ragdoll (upada jak worek czegoś :D).
    No i nie przesadzajmy, że zwykłym kopem tak bardzo popycha kogoś w pseudo kamizelce :D. Chyba, że ma stalowego kopniaka. Zdecydowanie nie czuć mocy uderzenia.
    Naparza nogami i rękoma jak Bruce Lee na filmie z przewijaniem + x6.

Jak na 8 lat czekania na nowy ME to słabo.. No ale zobaczymy co dalej.

4. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja powiem tak, jedynka bardzo mi się podobała, dwójka jakiegoś szału nie robi, jednak myślę że gorsza nie będzie - więc raczej chętnie pogram w ten tytuł.

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Oglądałem recenzję na tvgry i nie podoba mi się ta gra totalnie niby otwarty świat ale bez treści, misję wypełniające nudne sam recenzent powiedział że są identyczne tylko lokalizacja się zmienia itd. Wolałbym wypełniony świat w grze korytarzowej jaką była jedynka. Bicie się z przeciwnikami wygląda jak kopanie kłody, stoją debile w rządku i czekają na swoją kolej. Pod koniec 2008r grałem w jedynkę tyle lat minęło a to wygląda jak by się cofnęli.

Onicniepytaj lubi to.
  6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @krzys1190@krzys1190 widzę, że w pełni się zgadzamy i tak samo oglądaliśmy ten sam materiał :).

Jest to po prostu ME 1 lekko usprawnione i nic więcej.
    Nawet żadnych nowych ruchów w parkour nie widziałem.. I tak jak mówiłem otwarty świat zrobiony na siłę by gracz po ukończeniu fabuły, która pewnie nie będzie jakaś długa, jeszcze pozostał przy grze.. - sztuczne wydłużenie rozgrywki :).

Wczytywanie...

Poleć forum