1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BETA Mirror's Edge Catalyst

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 22, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pierwsze co rzuca się w oczy to oprawa graficzna a ta na XO jest fatalna gra wygląda gorzej od jedynki na X360, rozdzielczość jak bym oglądał film na YT w 480p a tekstury pożyczyli z ps2, dalej to stary dobry ME wzbogacony paroma możliwościami. W grze jest opcja ziemny FOV świetne bo na maksymalnej wartości gra się o wiele lepiej a nie jak bym patrzył przez wiadro. Brakuje mi natomiast tej świetnej piosenki z jedynki.

Plusy:
    -Rozbudowany system walki względem jedynki
    -FOV

Minusy:
    -Grafika
    -Brak szybkiego odwracania kierunku
    -Przeciwnicy stoją w kolejce i czekają na swoją kolej
    -Przeciwników można rozwalić jednym skokiem (wystarczy wdrapać się na klimatyzator on grzecznie podejdzie i zeskoczyć na draba którego normalnie trzeba paręnaście razy okładać)

Niby to beta ale raczej wiele się tu już nie zmieni, ogólnie jest ok szkoda tylko że tak ohydnie ta gra wygląda. Czekam na pełną wersję ale raczej będę grał na PC.

PS. Możliwość szybkiego obrotu jest ale na drzewku umiejętności i trzeba je wykupić ale durnota...

Ostatnia edycja: Kwiecień 22, 2016
  4. shorty19882

shorty19882 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rawicz
    Jeśli chodzi o fun z gry to beta daje tyle samo frajdy co 1 część. Gra natomiast wygląda ohydnie - wystarczy stanąć na chwile na wieżowcu i porozglądać się dookoła (PS2 pełną gębą-"kartonowe" budynki aż kują w oczy). Nie wiem czy to ma tak wyglądać w becie a w maju gra będzie wyglądać normalnie...

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    jak dla mnie gra średnia, fajne te skakanie i bieganie lecz szybko sie to nudzi jeżeli miałbym dać za to 200 zł to podziękuję może kiedyś będzie w ofercie EA

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Aspektu graficznego nie wezmę pod uwagę bo jest to beta - ale wątpię by produkt finalny mocno odbiegał od bety..

Muzyka tandeta. Brakowało mi jakieś konkretnej nuty - mocnego brzmienia albo jakiegoś elektro.

Fabuła/historia jakoś mnie nie pociągnęła - nie zaciekawiła. Nawet przewijałbym te gadki szmatki jakby była taka możliwość (niestety nie ma).

Wstawki pseudo filmikowe - tutaj zauważyłem, klatkowanie.. I bardzo mnie to zdziwiło, bo podczas rozgrywki takiego czegoś nie miałem.

Open World
    Dla mnie pusty i wypełniony etapami zrobionymi przez graczy/developerów nie ciekawe, powtarzające się.. i po 3-5 razie omijałem je szerokim łukiem. Nie znalazłem żadnych widoczków, które warto by było obejrzeć. Bądź czegoś co zrobiło by na mnie jakiekolwiek wrażenie.
    Świat wydaje mi się pusty i nic się w nim nie dzieje. Od czasu do czasu jacyś strażnicy, rozwalenie wieżyczki itp..

Ogólnie gra jest wg mnie mocnym średniakiem. Nic specjalnego. Na pewno nie zakupie jej w pełnej cenie.. I jakoś nie śpieszno mi do niej.. Spodziewałem się czegoś znacznie lepszego..

Wczytywanie...

Poleć forum