1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mirror's Edge Catalyst

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 10, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3715
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lodz
    pograłem bo jest w ea aces - chyba najslabsza kontynuacja gry jaka wwyszla w 2016
    nudna historia brak oryginalności w rozgrywce.
    można pograc jak ktoś ma problemy z zasypianiem ja po 15 minutach granai już zaczynałem ziewac

4. szyszek2121

szyszek2121 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    148
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Częstochowa
    Niestety jest tak jak mówi kolega wyżej... gra jest niesamowicie nudna, historia bezsensowna, gameplay BARDZO liniowy (mimo otwartego świata!). Także zagrałem z powodu EA Access, w innym przypadku bym jej po prostu nie miał.

5. rybus85

rybus85 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja pograłem na razie z 30min. Grafika nawet niezła. Nareszcie trochę więcej walk. Ale brak reakcji często na to co chce się zrobić irytuje w cholere. Dlatego tylko pół godziny bo miałem czasami ochotę rzucić padem gdy próbowałem zrobić jakiś skok a postać robi całkiem co innego. Zobaczy jak będzie dalej ;)

6. szyszek2121

szyszek2121 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    148
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Częstochowa
    Dzisiaj po przejściu całej kampanii (bez 2ch misji ale zaraz kończe) muszę cofnąć moją wcześniejszą opinie. Gra okazała się miodna, fabuła mimo prostoty jest fajna i porusza w wielu momentach. Sama mechanika gry i robienia misji może po czasie się znudzić ale gra trwa 8 godzin a znudziłem się po 7 więc nie jest źle. Gre mogę polecić :)

7. rafu_007

rafu_007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Zdecydowanie lepiej bawilem sie przy pierwszej czesci. Ukonczylem wylacznie z sentymentu dla poprzedniczki. Na samym poczatku wszystko jest super, ale zabawa szybko sie nudzi, a zmuszanie do walki kloci mi sie z idea free-runningu. W EA access warto dac tej grze szanse, w normalnej sklepowej cenie nie polecam.

8. bl.s

bl.s Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki EA Access dałem szanse tej grze. W pierwszą część nie miałem okazji grać. Koncepcja bardzo fajna, grafika mi się podoba. Momentami nie wiadomo w którą stronę należy biec i trzeba chwilę się rozejrzeć - co powoduje stratę na dynamice rozgrywki. Opowiedziana historia dość ciekawa. Tak jak moi poprzednicy pisali pod koniec gry robi się trochę monotonna ale nie na tyle by jej nie dokończyć. Moja ocena 6/10

Wczytywanie...

Poleć forum