1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mirror's Edge - Wrażenia po pełnej wersji

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez TeamDox, Luty 2, 2009.

1. TeamDox

TeamDox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    :cool:Witam... Chcę się podzielić wrażeniami z pełnej wersji gry Mirror's Edge. Otóż jest to najlepsza gra w jaką grałem w życiu... Wydaje się, że gra jest kierowana do ludzi uprawiających Parkour - ale nie ;) Jako fan Tomb Raider byłem bardzo ciekaw jak taka akrobatyka sprawdzi się w FPP - i się sprawdziła. Sterowanie łatwe do nauczenia się, choć gra wymaga 100 % opanowania wszystkich tricków i orientacji w terenie ( co do czego służy). Grafika miodzio... Bardzo mocne kolory, dobracowane postacie, świetna animacja, nie ma czego się przyczepić... Muzyka jest boska... I ta, którą słyszymy podczas gry i ta, która ją promuje...No i Fait - baaaaaaaardzo piękna Azjatka ( mam słabość do nich ;P )zwinna, po prostu ideał w każdym calu. Elementy strzelania są IMO niepotrzebne, jeśli chcemy nie musimy się w ogóle tym martwić... Polecam zrobić Test of Faith - mogę się pochwalić ze przeszedłem grę bez wystrzału na Hardzie, bez RunnersVision i mam ProRunner w Achievementach :) Długośc gry to niestety wada - do skończenie w parę godzin na normalu. Po skończeniu Single'a dalej jest co robić - odblokowujemy Time Triale i Speedruny. Możemy przechodzić poziomy na czas i mamy też fragmenty poziomów z punktami kontrolnymi ( coś jak OESY w rajdach). To jest ewidentnie gra do masterowania i to widać w niej od początku do końca) Fabuła też jest niezgorsza. Szkoda tylko, że tak słabo się sprzedała :( Ja czekam na Sequele i Prequele i dalsze przygody pięknej Faith ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. deereek

deereek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Dzisiaj przeszedłem całą i w 100% się z Tobą zgadzam. Gra naprawdę niesamowicie grywalna, a gdy się zacznie ścigać na czas ze znajomymi zabawy nie ma końca :) Jedyne co w grze mi sie nie podobało to STRASZNIE irytujaca policja... do chaptera 5 wszystko ok. strzaly mobilizuja do szybszego biegu ale już pod koniec gry w ostatnim rozdziale kiedy wchodzilem z jednej strzelaniny do drugiej czulem sie jakbym gral w jakiegos tekkena albo straszne cienkiego FPSa. Nie mniej jednak gra świetna, świeża!

4. Tamad

Tamad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włocławek
    @EDIT
    Gra jest spoko tez mi sie podoba się nareszcie można sobie poskakać nie przeszedłem całego, ale zaraz podje na konsolkę i zacznę przechodzić

5. Krzychu350z

Krzychu350z Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zgadzam sie z wami
    wyjebana gierka :D

6. Razor3100

Razor3100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  7. rymcio1987

rymcio1987 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    zdecydowanie pierwszy :D .. a co do gry to ... kurcze czytałem że to niezła kicha . no ale po tym co piszecie to dzisiaj zaczynam zassysać :D

8. LUbek

LUbek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Mi też gierka sie BARDZO podaba lecz gralem tylko w 3 pierwsze misje czego żałuje bo gra mi sie zacina i nie chce działac.Tak to jest grac na piratach heh

9. kisiel__94

kisiel__94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Z kisielowa
    LUbek - :eek: mi się nie zacinała ta gra.
    A co do tego tematu to ta gra dla mnie jest za trudna, bo jeszcze wszystkiego nie opanowałem ;/, ale grafika i grywalność to spoko

10. clammy62

clammy62 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Gra wyboista:D Przeszedlem na Easy odrazu Test of Faith :p ale dopiero drugi raz na hard opanowałem te fikołki po wysokim locie;p

11. Razor3100

Razor3100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dlaczego Ci sie zacina?
    Mnie śmiga płynnie... No może jak zadyma jest to troche monitor laguje bo czas reakcji ma 12ms 17 cali ..
    Ale nie żeby sie cięło cały czas.

Wczytywanie...

Poleć forum