1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mirrors Edge

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez password, Listopad 10, 2008.

1. password

password Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny śląsk
    co powiecie o tej gierce ja bym juz zagral ale ten limit na rapidzie doprowadza mnie do płaczu...

2. Lotnik421 Xbox One

3. xarr

xarr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Mirrors Edge

Zamiast pojsc na impreze zaosczedz troche kasy i kup sobie konto premium :)

4. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź

Rano będe miał. Napisze co i jak. Ale coś czuję że gra bedzie niezwykła.

5. Grzywan

Grzywan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

to jak już będziesz miał ty tam na górze ::) hehe to się chwal czy jest naprawdę tak dobra jak wygląda. Czekałem na ten tytuł bo to taki w końcu świeży pomysł ale mam nadzieję że nie zmarnowali ludzie z DICE potencjału tej gierki. ściągnę napewno tylko też mi przeskadzają te limity na rapidzie no i przez ten wysyp gier płytki mi się skończyły :D

6. szadon

szadon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Pograłem godzinkę i powiem że gierka bardzo mi przypadła do gustu. To co że świat nie jest otwarty. Dla mnie sprawdza sie to jedynie w erpegach no i grach gta i im podobnych. Far Cry 2 ma otwarty świat i wieje nudą. A wracając do mirrors edge to gierka trzyma w napięciu cały czas ktoś nas ściga. Co do grafiki Jest oki podoba mi się ta stylistyka :) Zresztą pograjcie sami i oceńcie bo warto

7. Termos

Termos Guest

Innowacyjna, lecz nie na miarę sukcesu. No i króciutka

8. Curry_

Curry_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn

sęk w tym że ja na przykłąd mam Premium (i podejrzewam żę przedmówca też) ale chodzi o dzienny limit ściągania, czyli 10 GB. lipa to jest jak cholera. kiedyś było 50 GB na 5 dni i było **********. a teraz zrobili taką lipę. beznadziejny pomysł. też juz nie raz się wkurzałem na ten limit bo musiałem do północy czekać żęby coś ściągnąć.

co do ME to właśnie po raz trzeci wypalam płyte bo dwie poprzednie mi nie chodzą. chyba mi nagrywara padła. teraz nagrywam na lapie. aczkolwiek gdzieś czytałem recenzje że gra jest bardzo krótka. jest chyba 10 epizodów. do tego jest liniowa. nie ma żadnej opcji wyboru trasy. nie ma tu mowy o swobodzie na którą wszyscy czekali. grę ponoc ratuje tryb Time Trial który jest dużo dynamiczneijszy i generalnie lepszy od głównego wątku. no ale zobaczymy. ja za jakieś kilkanaście minut przetestuję.

podsumowując, jesli ktoś miałby wydać 200 i kupić tą grę to może i mógłby marudzić że to nie to co miało być i się zawiódł i że za krótka, ale dla nas jako że za darmochę to niezła gierka się szykuję.

9. seba1415

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź

No i jak mówiłem tak zrobię.

Pograłem jakieś 3h no i jestem w pełni zadowolony myślałem że ten pomysł z widokiem z 1 osoby nie wypali, a jednak... jest dobrze. Gra ciągle trzyma w napięciu, jesli chcemy grac dalej to na bank sie nie znudzimy ciagłym skakaniem, bieganiem, uciekaniem. Fabuła jest dobra i dość wciagajaca choć nie tak jak powinno być. Grafika jest piękna wszystko fajnie sie odbija o luster, ładnie wszystko jest rozjaśnione, ale chciałbym też czasami pobiegać tam w nocy, dałoby to naprawdę fajny efekt ;).
    Sterowanie proste ale bardzo dobre. Jedyne co mi nie pasi w tej gierce to to że wydaje mi się dość króciutka taka ot sobie zręcznościówka, żadna rewelacja jednak jak na EA to bardzo dobra gra nie licząc DS.
    Podsumowując:

Plusy:
    +Grafika.
    +Fabuła.
    +Sterowanie.
    +Fajnie zrobione ucieczki.
    +Dość Innowacyjna.

Minusy:
    -Krótka.
    -Czasami nudna CZASAMI!!.
    -Przeciętna muzyka.

10. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki

a co z wrażeniem wysokości ? jak to jest wg. Was ?

11. seba1415

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź

Ehh wysokość jakoś tak za bardzo mnie nie straszy ob nie patrze jak skacze z budynku na budynek ;D
    Ale jeśli przechodzi sie przy murku na cienkiej krawędzi... Wtedy wiaterek poszumi i coś tak jakby bardziej robię się wtedy ostrożniejszy. Poza tym to nic specjalnego.

12. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki

ciekawy jestem, bo gdzieś tam czytałem, że testerzy po wielo godzinnym graniu mieli zawroty głowy :D wiec jak zwykle :D hehe

13. dzikiskunks

dzikiskunks Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Dziwna ta gra! Miasto w porównaniu do tego z Assassin's Creed jakieś takie białe, świecące bez detali, pograłem przez 15 minut i cały czas szedł ten zwariowany tutorial, powoli zaczęło mi brakować mózgownicy do spamiętenia tej całej klawiszologi. Nie wiem czy będę miał wystarczająco dużo silnej woli, żeby przemęczyć tą gierkę do końca. Może w wersji na PC grafika będzie bardziej przekonująca...

14. Grzywan

Grzywan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Mówicie że krótka? ile trwa takie przejście jej nie śpiesząc się za bardzo. tzn w takim normalnym tempie?

15. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska

Mam pytanie czy ktoś wie jak wykonać achivmenty "Chapter 1 Speedrun" ?? bo w trybie Time Trial nie da się.

16. Pavel

Pavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

grafika w tej grze jest specjalnie taka, gdzies czytalem (chyba w CDA) ze grafika specjalnie jest sterylna, czysta, co ma symbolizowac wyalienowanie bohaterki w swiecie, a co do klawiszologi to wsumie prosta jest w 10 minut do opanowania :p na PC to sobie rece polamia jak nie beda mieli padow :)

17. dzikiskunks

dzikiskunks Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Na PC nie ma problemu z padami, ponieważ do PC da się podłączyć zarówno przewodowego jak i bezprzewodowego pada od XBOX 360. Ostatnio kupiłem zestaw: pad bezprzedwodowy XBOX 360 i odbiornik radiowy USB do PC i jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo mam drugiego pada bezprzewodowego do mojego X360 arcade. Nie ma co kupować żadnych innych padów typu jakieś miedia-techy, manty i inne wynalazki, ponieważ gry na PC są teraz zoptymalizowane pod pada od XBOX 360 i na innych padach nie zawsze działają tak jak należy, a poza tym dodatkowy pad do X360 nigdy nie zaszkodzi.

18. filipek15

filipek15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Mi sie bardzo podoba ta gierka :
    fajna fabuła
    muzyka
    wygląd
    i moim zdaniem coś innego niż wszystkie gry

powiedziałem to co wiedziałem ;p

19. gustavix

gustavix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

MOże ktoś pomóc ?? :D zacząłem gre w MIrror's edge i już zaraz na początku napotkałem się dość dużą przeszkodę..... Jak uciec z placu budowy...........z taką wielką dziura pośrodku :p

Już udało mi się... :) sorki za spam

20. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk

Ja sie lekko zawiodlem, to co na trailerach wygladalo fajowo w praniu juz nie sprawia takiego wrazenia. Miasto nie jest otwarte, co prawda poszczegolne mapy sa sporych rozmiarow, ale myslalem ze bedzie sobie mozna pobiegac po calym miescie i roznych dzielnicach (np jak w Assassinie) a tu lipa. Poza tym sterowanie jest dziwne, tzn nie sama klawiszologia tylko jakby detekcja kolizji itp. Czesto postac nie wbiega odpowiednio na sciane itp, tak jakby gra byla wybredna w kwestii reagowania na przyciski. Za to podoba mi sie ze 100% plynne wykonanie danej sekwencji jest dosyc trudne i daje sporo satysfakcji kiedy sie uda (analogicznie - mozna sie zalamac gdy piaty razy pod rzad nie wyjdzie jakis skok/wallrun/ogluszenie przeciwnika) Fajna gra, oryginalny pomysl, ale zadna rewelacja, jak dla mnie mocna 7. Dice niech sie lepiej zabiera za kolejnego Battlefielda :)

21. denis

denis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

A mi się podoba:p bardzo szybka i efektowna gierka, ciekawa stylistyka i niezły kontrast. Moim zdaniem gra ma szanse na sukces, nie będzie na pewno grą roku, ale za to jest prekursorem w tego typu grach i stanie się wzorem dla innych twórców. Podsumowując: WARTO ZAGRAĆ :)

Wczytywanie...

Poleć forum