1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Misje Brucie na email

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Paviano, Marzec 7, 2009.

1. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Mam takie pytanie, bo mam 2 save. 1 gdzie jestem po skończeniu głównej fabuły, a 2 co nie ukończyłem głównej fabuły. Przy 1 i 2 zapisie jak chce wykonać misję na email to we wszystkich misjach tylko mam "DELETE". Wiecie co trzeba zrobić żeby wziąć tą misję? Próbowałem wszystkiego i nadal nie mogę wykonać misji.

Temat do zamknięcia. Sprawa się wyjaśniła :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. serdi1122

serdi1122 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Musisz wejsc w ikonke co jest na gorze i odczytac emial normalnie tak jak ty to robisz tylko masz tam check emial nacisnij to potem odpisz mi obok jest przycisk replay czy cos takiego i juz a mi

4. serdi1122

serdi1122 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A TERAZ CHODZI O MNIE ZE MAM MISJE BRUCA CO MAM WPISAC IMIE I NAZIWSKO W POLICYJNYM KOMPUTERZE Leon Rivers CO takiego ale nie dziala prosze o podanie

5. Hazers

Hazers Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Poprawnie powinno być LYLE RIVAS tak jak wcześniej pisali ściągnij sobie poradnik

Wczytywanie...

Poleć forum