1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

mkv na mp4 gotsent i kodeki xbox360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Riiko, Kwiecień 3, 2010.

1. Riiko

Riiko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam, problem jest taki:
    przerabiam za pomoca gotsent film hd720 z mkv na mp4, gotsent wypakowuje go do tego formatu wiec nie ma straty jakosci, ale niestety po wrzuceniu na pendrive i probie odpalenia na x360 pokazuje blad, ze kodeki itp, co zrobic, i jak wgrac kodeki offline, bo nie mam mozliwosci podlaczenia neta, nie mam odbiornika ani tak dlugiego kabla, zreszta mam ix wiec nawet nie mysle probowac, jest jakis sposob na update offline kodekow albo cos innego? moze inny program?

Wczytywanie...

Poleć forum