1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MMA EA SPORTS Kariera

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez t0tti89, Luty 3, 2011.

1. t0tti89

t0tti89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam problem ,gram kariere mam w niej 23 lata ok 50 walk stoczonych 43-7 ,i bije sie z Jeff Monsononem wygrywam czy przegrywam to już jest koniec gry;/ credits... leci po walce w wieku 23 lat koniec kariery dlaczego i o co chodzi ? wie ktoś może ? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. exterberra

exterberra Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Olsztyn
    to normalne w tej grze o takiej tematyce kiedys przeciez trzeba zawiesic rekawice na kołku nawet jak jestes na szczycie.Polecam ci zrobic nowa kariere w innej kategorii wagowej lub zagrac w UFC 2010:)

4. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Byłeś w federacji Strikeforce/Mystic i walczyłeś z mistrzem tej drugiej kategorii. Skoro masz 43-7 to się nie dziw. Już jest koniec. Otrzymałeś po tej walce achievement "Who's the Bas?"?
    Jeśli tak, to ukończyłeś karierę. Polecam zrobić nową.
    Moja pierwsza była bokserem na Hard w wadze lekkiej
    teraz mam zawodnika jiu-jitsu na Legend w wadze ciężkiej. To są emocje jak się z Fedorem walczy o pas Strikeforce.

Wczytywanie...

Poleć forum