1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MMA Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dvdmax93, Marzec 29, 2011.

1. Dvdmax93

Dvdmax93 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jaka jest waszym zdaniem najlepsza gra x360 w kategorii MMA i bijatyk?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Powiem szczerze, że długo walczyłem o zdobycie UFC 2010 i się nie zawiodłem. Grafika, system zadawania ciosów, realne gale do odtworzenia samemu, historyczne i niezapomniane walki, ponad 100zawodników(w tym Krzysiek Soszyński)oraz Bruce Buffer i jego" It's time" jednym słowem - POLECAM. Także fajny jest FNR 4 z praktycznie wszystkim tym czego doświadczamy na galach bokserskich, możliwość wgrania własnej muzyki przy wchodzeniu na ring, do pobrania wielu bokserów stworzonych przez innych graczy. Także w tej kategorii gry na Xboxa są naprawdę bardzo dobre w/g mnie.

4. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    UFC 2010 i Fight Night Champion za tryb Story Mode

5. adrian1389

adrian1389 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Raszyn
    Fight night Champion, o wiele łatwiej opanować niż FN4.

6. mati3410

mati3410 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    według mnie najlepszy jest UFC 2010 i Fight Night Champion grając przez neta w Gyms. Jak masz jeszcze kilku kumpli to wtedy się świetnie gra, możecie brać ze sobą sparingi i zdobywać XP żeby rozwinąć postać no i ogólnie to założyć własny TEAM :)

7. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja powiem tak.
    Gdy zoabczylem u kolegi UFC 2010 bylem w szoku,poprostu cud,miod ale gdy zagralem w EA SPORTS MMA,to UFC lezy gdzies w szufladzie,dla mnie UFC vs MMA 0:1 i nie bede tutaj wiecej od siebie pisal w tym temacie.
    Co do Championa to fakt,boksu nie nawidze,nudzi mnie to i w TV i w grach,ale champion wciagnal mnie jak cholerA :D
    Tak wiec od siebie polecam EA SPORTS MMA oraz FN CHAMPION.,

Wczytywanie...

Poleć forum