1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mniejsza ilość FPS w kompatybilności wstecznej

Temat na forum 'Kompatybilność Wsteczna' rozpoczęty przez Buhaj47, Grudzień 10, 2015.

1. Buhaj47

Buhaj47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jakiś czas temu ściągnąłem DiRT 3 w Goldzie, teraz zaś odpaliłem Mirror's Edge z płyty. W obu przypadku ilość FPS na One w moim odczuciu jest niższa niż 30, bardziej to jakieś 25 FPS. W niektórych momentach (dużo samochodów + śnieg spod ich kół w DiRT 3, pokazanie panoramy miasta w Mirror's Edge) klatki spadają jeszcze bardziej, na oko do jakichś 20-22 na sekundę, chociaż trudno to ocenić bez software'u.

Czy to standard w kompatybilności wstecznej, czy to coś z moją konsolą i powinienem np. zrobić reset do ustawień fabrycznych?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Różnie to działa jednym lepiej innym słabiej mi akurat D3 działa bardzo ładnie.

4. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    To standard, bo na razie to jest niedopracowane i niezbyt to polecam. Mass Effect przykładowo 'śmiga' w 10 fpsach z porywami do 15...

5. Buhaj47

Buhaj47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Reset konsoli pomaga? Jeśli tak, to czy po resecie nie stracę zapisanego stanu gier? No chyba że wszystko jest w chmurze.

6. Toolfeed

Toolfeed Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A teraz jak jest z tymi grami poprawili już to od listopada? działają ładnie na tej kompatybilności wstecznej? :)

7. artoorx007

artoorx007 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jak się sprawdza FPS potrzebna jest jakaś dodatkowa aplikacja?

Wysłane z mojego SM-N910C

8. ZiP

ZiP Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Generalnie odpalając Wiedźmina 2, na xbox 360 oraz w emulacji na xbox one, widać że na 360 gra działa znaczniej lepiej, obraz jest ostrzejszy, animacja bardziej płynna. Już samo intro wygląda znacznie lepiej na 360. Podsumowując więc, mając obie konsole, lepiej nie korzystać z emulacji na xbox one, tylko grę odpalić na docelowej xbox 360. Przynajmniej na dziś.

9. maciej120

maciej120 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Wczytywanie...

Poleć forum