1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

mo dash a nowe gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez siwman, Wrzesień 1, 2012.

1. siwman

siwman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wszystkich mam problem z nowszymi grami rok temu ktoś mi zrobił przeróbkę za bardzo nie wiem jaką chyba lt 2,0 i jak teraz chcę zagrać w nowsze gry to xbox woła o aktualizację z płyty (kiedyś dawałem tak i było po problemie) ale teraz słyszałem że takie coś może skasować przeróbkę co mam zrobić zeby zagrac np w londyn 2012 madagascar 3 lub sleeping dogs (wszystko mam na płytach a ut nie można zagrać) podam całe dane interfejsu głównego xboxa:
    2.0.13604.0 możecie mi podać sposób aby bezpiecznie zainstalować nowszy dash?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    no sciagnac na pena wrzucic i wsio najnowszy to 15574 i jest bezpieczny mozesz aktualizowac

4. siwman

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    ja mam LT gram przez neta i mam najnowszy DASH i nic :)

6. siwman

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja nie chce grac przez neta boję się tylko że strace przeróbkę także napiszcie mi jak jest pewny żeby działały mi nowe i starsze gry.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nic ci przeróbki nie usunie.

Wczytywanie...

Poleć forum