1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mobilny intenet

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DusiekPL, Kwiecień 18, 2010.

1. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Panowie! Otóż pojawiła się u mnie opcja wzięcia mobilnego internetu wraz z netbookiem na firmę. Sieć ograniczeniem nie jest ale chciałbym aby cena abonamentu wynosiła ok 100zł a netbook oczywiście jak najtaniej. Chciałbym prosić was o propozycje i może jakieś opinie nt. ofert? Chciałbym też dowiedzieć się czy taki limit 5gb to dużo czy mało? Chciałbym to zmierzyć u siebie na radiówce ale pomiar trwałby miesiąc :D. Dziękuje i czekam na posty :rolleyes:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    ja polecam Ci blueconnect, znajomy w pracy u mojego ojca ma lapka i blueconnectem, jak organizowaliśmy biegi na orientacje, gdzie trochę pomagałem ale to inna historia, internet spisywał się doskonale, pełny zasięg a byliśmy w szczerym polu, dookoła drzewa
    co do limitu 5gb, to nie mam pojęcia :D

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ja polecam Play'a

Dobry zasięg, mają najtaniej - używam doładowania na kartę i jestem zadowolony

5gb - wszystko zależy co chcesz. Mnie tak 4gb/msc wystarcza spokojnie ale nie jest to mój jedyny internet tylko dodatkowy

5. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zdecydowanie Play -przy doladowaniu za 30zł dostajesz 2GB przy 50zł 4GB

czy to dużo czy to mało to zależy jak dla kogo :D

A tak to oferty nie znam,ale od siebie polecam Play

6. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Z tego co czytałem 2 miesiące temu w ,,komputer świat", to w play nie wszędzie da się połączyć, ale ciągle rozwijają sieć.

Od siebie dodam, że nie polecam orange! Pół megabita zazwyczaj prędkość i jeszcze gdy mi się uszkodził modem, 2 tygodnie czekałem, żeby mi powiedzieli, że uszkodzeń mechanicznych nie naprawiają!

7. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ja póki co wszędzie gdzie byłem miałem zasięg HDSPa w Playu, do tego ceny mają bardzo dobre

Aha: ja wykorzystywalem ok 4gb/msc ale oglądałem mecze przez sopcasta jak byłem na wyjeździe itp (jeden mecz to ok 500-700mb)

8. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

To ja się z ciekawości zapytam, co myślicie o tym, żeby mieć neta na kartę i żeby telefon pełnił funkcje modemu? Obsługuje 3G.

9. DusiekPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Dziękuje za odpowiedzi w temacie. Tylko jest jeden kłopot. Mi potrzebna jest oferta razem z netbookiem lub laptopem. A że z kolei jest to na firmę potrzeba dokładnego rachunku. W sumie opcja z doładowaniem mogłaby być super ale jak już mówiłem nie ma netbooka w zestawie. Przeglądałem oferte Ery i tam za 99zł miesięcznie netbooka (Samsung N150) dostaje gratis. O takie propozycje mi dokładnie chodziło.

10. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Tylko te ,,darmowe" netboki, czy laptopy. To ta firma od której dostaniesz laptopa i internet, to sobie odbije co najmniej 3 krotnie, podczas całej umowy.

11. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
  12. DusiekPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Panowie czy ja za to płace? No właśnie. Będzie to abonament na firme ja mam tylko wybrać który i z jakim netbookiem. Dalej czekam na jakieś oferty.

13. DusiekPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Ponieważ temat troche ucichł chciałbym troche o sobie przypomnieć. Byłem dziś w salonie Plusa i tam uprzejma pani polecała mi usługe iPlus. W abonamencie za 100zł dostaje netbooka Samsung NC10 za 1zł i przy tym limit danych 16Gb (z tym że niedługo to się zmieni i w tej cenie będzie ok 24Gb, bo jakieś podwojenie będzie limitu ale nie do końca). Co wy an to ? Co sądzicie o tym iPlusie?

14. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To co ja mam powiedzieć.. era blucośtam 1,5gb 60zł bez żadnego laptopa... Gdyby nie umowa (został nie cały rok) już teraz brałbym 100zł+lapek+24gb.

15. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Oczywiście to dodatkowy net normalnie 6mb/s (netia) tamten tylko do terenu bo do niczego innego się nie nadaje.

Przepraszam zamiast edytować kliknęło się cytuj.

16. DusiekPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    No ja również będę go użytkował jako dodatkowy. Do czegoś innego raczej się on nie nadaje. No ale poczekam jeszcze na użytkowników iPlusa, może oni się wypowiedzą.

17. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Jak na razie najlepsza oferta mobilnego neta jest PlayMobile. Moja dziewczyna uzywa go 4 misiac i jest naprawde na poziomie (oczywiscie jak na bezprzewodowke). Wczesniej przez 2 lata uzywalismy Blueconnect - zenada, lipa totalna. A znajomi maja drugi rok iPlusa - i tez lipa :) Moze poczekac az Polsat cyfrowy wskoczy z promocja.

Wczytywanie...

Poleć forum