1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mobilny internet w play

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maniak123, Wrzesień 13, 2012.

1. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.Pisze w imieniu kolegi ktory ma neta w tel z sieci paly.Mieszka w Czestochowie i w miescie ma dostep do sieci ale gdy jest w pracy pare km za Czestochowa(pracujemy na wiosce)nie ma tam dostepu do sieci.Dzisiaj byl w salonie play i powiedzieli ze jak wlaczy roaming i polaczy sie z siecia plus to bedzie net smigal.Przyjechal do pracy,wszystko porobil tak jak mu kazali i dalej nie ma neta.Tylko mnie dziwi to ze kazali mu wlaczyc roaming?macie jakies pomysly zeby uruchomic ten net w komorce?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    1. Pomyślnie skonfigurowany punkt dostępowy do internetu (czyt. APN).
    2. A czemu połączyć z plusem? Co ma play do plusa? Aaaa to nie wiedziałem, że korzysta z plusa..

3. Włączenie przesyłu danych przez sieć.

Twój kolega ma komórkę z Androidem czy WM?

4. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobrze mu powiedzieli. Play korzysta z zasięgu plusa w przypadku braku sieci play.

Wysłane z Galaxy SIII za pomocą Tapatalk 2

To powiedz, że to Twoja sprawa kiedy i po co chodzisz do piwnicy! Masz już przecież 14 lat! I pełne prawo chodzenia do piwnicy kiedy Ci się to podoba! Bądź mężczyzną!

5. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kolega ma sony ericsona arc s z systemem android.T o jak to mozna uruchomic?

6. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wchodzi w ustawienia -> sieci zwykłe i bezprzewodowe ->sieci komórkowe (tutaj trzeba też zaznaczyć dane w roamingu) -> operatorzy sieci.
    Tam wybiera plus. Ja mam samsunga i znając życie mogą się lekko różnić te nazwy, ale też jestem w play i mieszkam na wsi. Mam na stałe włączony plus. 2g, 3g, net, wszystko śmiga :)

OBEY ZIUTAS !! <=> tapatalk...

Wczytywanie...

Poleć forum