1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mocne Lagi GTA V

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BestDriver87, Listopad 15, 2014.

1. BestDriver87

BestDriver87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem, mianowicie posiadam xboxa 360 E 500 GB od około miesiąca. Używana sporadycznie i tu występuje mój kłopot.
    GTA V strasznie się laguje, są widoczne spadki FPS, głównie w LS, ale poza miastem też się zdarza. Wiem, że GTA V wyciska z 360 wszystkie soki, ale po obejrzeniu filmów na yt i sprawdzeniu u kolegi to u mnie masakra. Ktoś wie w czym problem? Konsola? Dysk, a może gra?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Skopiować druga plyte na usb, wyłączyć wspomagacze obrazu w opcjach tv.

4. BestDriver87

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dodam, że chwilowo nie mam dobrego tv, bo się zepsuł, posiadam zwykły kineskopowy crt Phillips. 2 płyta oczywiście zainstalowana na Pendrive 32 GB

5. BestDriver87

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Ja jak miałem GTA na 360 w grę grałem bezpośrednio z płyty nie instalowałem jej wtedy działało najlepiej ( oczywiście grałem na oryginalnej kopi)
    a ty masz oryginał czy pirat bo to może temu ci gra szwankuje

7. BestDriver87

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam oryginalną grę. Próbowałem grać na samej płycie, lecz jest tak samo, może troszeczkę lepiej, ale to praktycznie bez różnicy, bo laguje tak, że grać ciężko.

8. dawid13u

dawid13u Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prawda jest taka że GTA V ma duże spadki FPS, jednym to przeszkadza bardziej a drugim mniej. Ja mam ustawioną na niestandardową rozdzielczość 1360x768 i wtedy większe spadki pojawiają się tylko na jednej ulicy w mieście :). Bo w 1080p jest lipa.. Spróbuj pokombinować z rozdzielczością może w twoim przypadku też coś da.

9. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    U mnie GTA V na 4 letnim slimie dziala okej, nie widze spadkow fps, a na Jasperku widac lekkie spadki fps, mozliwe ze przez to ze nie mam 2 plytki na hdd tak jak w slimie :)

10. BestDriver87

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale tak jak napisałem mam narazie tv crt, nic nie mogę zmienić, choć na takim sprzęcie lepiej GTA powinno chodzić. Mój kolega gra na Slimce w 1080i i zapi3rdala, aż miło, więc nie wiem co jeszcze zrobić. Dodam, iż inne gry działają bez zastrzeżeń.

11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Będziesz miał dobry tv. To zobaczysz ze bedzie chodzić dobrze

12. dawid13u

dawid13u Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam jaspera i wszystko na dysku a kumpel ma na plytach i jest to samo, znowu u kuzyna widzialem gta na ps3 to tam już jest tragedia. Juz próbowałem chyba wszystkiego na swojej konsoli żeby uruchomić tą gre w 1080p bez spadkow fps i nic z tego. Więc albo faktycznie faty są mniej wydajne albo ludzie nie zauważają spadków u siebie...

Wczytywanie...

Poleć forum