1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mocny zwiastun przybliża historię Call of Duty: Infinite Warfare. Znamy datę rozpoczęcia bety na XO

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 15, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Kit Harington jest jedną z największych niespodzianek fabularnego zwiastuna Call of Duty: Infinite Warfare. Aktor znany z roli Jona Snowa z Gry o Tron przybliża graczom wydarzenia z nadciągającej produkcji Infinity Ward.

Na początku listopada zadebiutuje najnowsze dzieło Infinity Ward. Studio od ostatnich 3 lata rozwija futurystyczną odsłonę Call of Duty, której historia właśnie została zapowiedziana na nowym zwiastunie.

Materiał ogląda się niczym dobry trailer filmu, bo na ekranie nie brakuje akcji, a ponadto możemy spojrzeć na kilka znanych twarzy – sympatycy Jona Snowa będą zachwyceni. Na prezentacji dostrzeżecie również Conora McGregora, czyli znanego gwiazdora z UFC. Kilka godzin wcześniej pojawiło się zdjęcie przedstawiającego wojownika w Call of Duty.

Na koniec mamy dobrą wiadomość dla graczy oczekujących na betę. Zmagania rozpoczną się już 14 października, ale początkowo do gry zostaną zaproszeni wyłącznie posiadacze PlayStation 4. Rywalizacja na Xboksie One zostanie zapoczątkowana 21 października. W obu przypadkach zainteresowani muszą złożyć zamówienia przedpremierowe, by dostać dostęp do zabawy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. B0ni3k

B0ni3k Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kwidzyn, Poland
    Pffff żal ;)
    " ... złożyć zamówienia przedpremierowe, by dostać dostęp do zabawy. " no to powodzenia :p
    " Rywalizacja na Xboksie One zostanie zapoczątkowana 21 października. "
    Premiera Battlefielda 1 , to chyba dużo ludzi nie pogra w ten badziew :p

4. PyzaVader

PyzaVader Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Konin
  5. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Must have. Próżne płacze ,próżne bóle jak 458 pln wybulę. Różnica miedzy Legacy Edition z MW1 a z Season Passem to kilkadziesiąt zł. I Titanfall 2 na osłodę życia. B1 nie,nie moja bajka.

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1853
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Już sam zwiastun tego badziewia wygląda jak film z bardzo niskim nakładem, a co dopiero ta cała gra :D Już nie wspomnę o tym śmiesznym dostępie do bety. Chyba troszkę na głowę upadli, kto normalny będzie zamawiał grę by pograć w betę. Tak wiem, że można anulować preorder, ale dla mnie to niepoważne, że nie możesz gry przetestować póki nie zamówisz tego badziewia w sklepie :hilarious:

Abandon i croixdefeu lubią to.
  7. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    158
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Nuuuda d.py nie urywa nie wiem czy śmiać sie czy płakać star wars normalnie brakuje tylko mieczy świetlnych i gwiazdy śmierci

8. alandnb

alandnb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak gadaja nie kupi a kupia calla gram w black ops 3 na ps4 fajnie to zrobili wiadomo b1 bedzie lepszy :)

9. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kto kupi to kupi barany zawsze się na tego crapa znajdą .

kuleczka91 lubi to.
  10. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    https://zapodaj.net/5aa51184b2d16.jpg.html
    B4 był grywalny dopiero po patchu 11 miesięcy po premierze. Z B1 będzie pewnie podobnie. A CoD jak to CoD pewnie pobije zaś jakiś rekord sprzedaży ze względu choćby na remaster MW1. Raczej kupie sam całość Infinity Warfare za te 458 zł bo BO3 Deluxe podzieliłem się na pół z kimś i nie mam już dostepu do emaila. Mapy z dodatków wpadają ale to konto nie jest moje. Robię też przeważnie oprócz od pn-pt też często w soboty,niedziele więc coś na osłodę życia musi być. No ale najpierw wychodzi TF2 więc jeszcze nie przesądzam.

11. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Grałem od premiery i jakos gra nie była nie grywalna a i tak lepsza od codow :)

ArturM05Pl lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum