1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mod na perkusje Rock Band

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez pietrasz, Czerwiec 21, 2009.

1. pietrasz

pietrasz Guest

Witam oto mój mod na perkusje Rock band (mod uciszający granie).
    Piszcie czy jest jakaś różnica czy nie

Link: (film kręcony przez mojego syna ) YouTube - Rock Band drum silencer mod

2. Lotnik421 Xbox One

3. Galagher

Galagher Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    koszmarnie to wygląda :/ różnica jest jakaś między tym pierwszym a trzecim od lewej

4. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
  5. pietrasz

pietrasz Guest

Może macie jakieś pomysły na lepszego mod`a?? Bo musze tak uciszyć perkusje żeby można było grać w nocy jak żona śpi

6. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Nie nie nie, usuń link do filmiku, usuń go z siga. Najlepiej wywal z YT. Wygląda to niechlujnie i w dodatku nie ma różnicy pomiędzy ,,modem,, a normalna perkusją.

7. Michał01

Michał01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dlaczego usunąłeś ?? co było na tym filmiku ?:)

8. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Perkusja do RB oklejona tasmą papierową a między nią i samą perkusją coś a'la jakaś gąbka lub inny materiał ktory miał słuzyc do wyciszenia stukania. Niestety nic to nie pomoze moim zdaniem efektywniej wyciszyc pokoj lub niestety grac tylko w dzien :p

9. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk
    Próbowałem na kilka sposobów wyciszyć perkę z GH i w końcu się poddałem. Perka po prostu będzie głośna i tyle. Widziałem w krakowskim Saturnie wyciszane pałeczki od MadCatza za ~40zł, z jakimiś gumowymi końcówkami, ale w sieci piszą że to i tak słabo wycisza. O cichym graniem na perce możecie zapomnieć.

10. pietrasz

pietrasz Guest

Kurde znalazłem kilka stron z modami ale nie wiem czy wam je ujawnić :p jak ktoś chce pisać w temacie .

ok po zastanowieniu macie :

http://www.quartertothree.com/game-talk/showthread.php?t=40248

http://www.docsrockbandmods.com/

http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=rockband&thread.id=31732

P,s Jak Znajdziecie tam coś ciekawego napiszcie , bo już nie mam pomysłu co robić.

!kepaic jest sposób na wyciszenie ale tylko perkusji RB lub RB ION, kosztuje 80$ +przesyłka :/

11. Fazzer

Fazzer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Perkusja z GH jest cichsza od tej z RB... ale i tak głosno sie gra..

A tego juz nie wyciszysz, bo caly mechanizm perkusji(przynajmniej w GH) opiera sie na zainstalowanych pod bębnami malutkimi mikrofonami... jak spróbujesz wyciszyc to pewnie nie bedzie sie dało grac...

12. pietrasz

pietrasz Guest

W Rock Bandzie to są czujniki drgań (EL Ma słabszy czujnik (1 generacja)) Ja mam wersje EL zapomniałem jak się ta druga nazywa :p, Ten czujnik można zwiększyć wkładając monetę w odpowiednie miejsce :) Musze znaleźć dobry sposób, Jak ktoś ma jakieś propozycje proszę pisać

13. clammy62

clammy62 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    n/c. To jest to samo, nawiasem z tymi mikrofonami to poczułem na własnej skórze bo mi w pomarańczowym talerzu padł mikrofonik. a w czerwonym to już ledwo, walnąć trzeba jak słoikiem ogórków... :/ Daruj sobie z wyciszeniem bo jeszcze zepsujesz.

14. pietrasz

pietrasz Guest

zrobie Off topic ^^ Ma ktoś rock band`a?? Da się tam grać na padzie czy dalej jako mikrofon jest wykrywany? , Dałem sobie spokój gram tylko w dzień

15. KomboteR

KomboteR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świętochłowice
    Ten film wideo został usunięty przez użytkownika.

16. elvin101

elvin101 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    ej ludziee czy w rock banda da sie grac na padzie

17. Galagher

Galagher Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    nie, nie da się grać na padzie możesz jedynie headseta podłączyć do pada i pośpiewać :p

Wczytywanie...

Poleć forum