Mod x'a by Draxo

Draxo

Użytkownik
Użytkownik
W tym topicu postaram się umieszczać wszelkie informacje na temat przeróbek jakie pzeprowadzam .

Na początek poszło wlutowanie zasilki do coolera :





Następnym krokiem było przygotownie budy pod śmigło :eek:




Dalszy ciąg prac wkrótce... Zapraszam do komentowania .
 

manhunt13

Użytkownik
Użytkownik
IMO taki duży wentyl za dużo ci nie da oprócz kurzu który będzie się tam dostawał...
 

Sereczek

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie mówiąc już o głośności. Ciekawe jakie ma obroty taki wielki fan :D
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Dość odważne modyfikacje :D
Będę tu często zaglądał :D
 

Draxo

Użytkownik
Użytkownik
Nie mówiąc już o głośności. Ciekawe jakie ma obroty taki wielki fan :D

Zaledwie 600 na minute
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Kiedy następne fotki Draxo?
Zapowiada się ciekawie :D
Opisz co chcesz zrobić/zrobiłeś już z xbox'em
 

viru

Użytkownik
Użytkownik
a nie lepiej zanurzyć w oleju ? ;]
 

Shimaru

Użytkownik
Użytkownik
Uważaj żeby Ci bebechów nie wyssało z Xa. :)
 

kompot

Użytkownik
Użytkownik
Ciekaw jestem efektu koncowego, zapowiada sie dosłownie odlotowo :]
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Może by tak w wyciętym kółku porobić dziurki i je z powrotem założyć? Kurz to cichy zabójca ;))) Wstaw jeszcze zielone neony i jazda :p
 

Moskit

Świeżak
Świeżak
A właśnie, ciekawi mnie czy podobny patent z zanurzeniem kompa w oleju mineralnym dałoby radę przeprowadzić z xboxem. :] Jakby nie patrzeć to dobry sposób na niezłe chłodzenie, a przy okazji na niezłą konserwację. :D
 

Nefarod

Użytkownik
Użytkownik
Ciekaw jestem efektu koncowego, zapowiada sie dosłownie odlotowo :]
Z takim śmigłem to ten xbox na pewno odleci. Wg. mnie bez sensu. To ma wyciągać czy wpychać powietrze? Takie patenty już były, to nic nie pomoże, a jedynie zaszkodzi. Jeśli chcesz to zrobić, to przynajmniej nad wiatrakiem umieść jakąś kratkę, żeby coś przypadkiem kiedyś nie wleciało do konsoli.
 

mck82

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chcesz to zrobić, to przynajmniej nad wiatrakiem umieść jakąś kratkę, żeby coś przypadkiem kiedyś nie wleciało do konsoli.
No wlasnie umiesc bo jeszcze ci kota wciagnie i ci krwia zabluzga cale bebechy w x'e:p a szkoda by bylo ;]
Fajny pomysl z tym wiatrakiem,ale watpie czy pomoze...Raczej kuzem zaszkodzi.
 

royu

Użytkownik
Użytkownik
No wlasnie umiesc bo jeszcze ci kota wciagnie i ci krwia zabluzga cale bebechy w x'e:p a szkoda by bylo ;]
.
kogo szkoda ?? Kota czy Xa ?? :p ahah
 

Grinch

Użytkownik
Użytkownik
Z takim śmigłem to ten xbox na pewno odleci. Wg. mnie bez sensu. To ma wyciągać czy wpychać powietrze? Takie patenty już były, to nic nie pomoże, a jedynie zaszkodzi. Jeśli chcesz to zrobić, to przynajmniej nad wiatrakiem umieść jakąś kratkę, żeby coś przypadkiem kiedyś nie wleciało do konsoli.
Czemu ma odlecieć? 600 obr/min więc bardzo wolno, za to przepływ powietrza ogromny. Fakt faktem, że sam wetnylator za duży jest i szpetnie to wygląda ale idea słuszna.
Jest tylko jedno zastrzeżenie. Jeśli wentylator będzie wciągał powietrze to którędy to powietrze się będzie dostawać? Czy fabryczne otwory są na tyle przepustowe, że wydajność wentylatora nie spadnie? Bo jeśli jest ich za mało to IMHO można było dać wentylator 120x120mm na drugim krańcu obudowy tak aby zrobić przepływ powietra od kratki do wentylatora.
 

Vookash

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie że duży wentylator jest lepszy. Przy małych obrotach jest bardziej wydajny niż mały na pełnych a do tego mniej go słychać.
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
I wy sie pozniej dziwicie ze wam iksy padaja . Po pierwsze szpetnie to wyglada , po drugie ja tu nie widze poprawy chłodzenia , a zmiane działania , nie koniecznie lepsza .
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
jeszcze powinien ten gościu wyciągnąć napęd x-a, żeby wiatrak działał też bezpośrednio na gpu, dłuższy kabelek sata i zasilający
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Draxo napisz coś więcej, co zamierzasz jeszcze zrobić z x-boxem ?
 

Draxo

Użytkownik
Użytkownik



 

Do góry Bottom