1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Model zniszczeń w Carmageddon: Reincarnation jest... okej

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 28, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Next Car Game to to nie jest, ale też jest potencjał.

Od razu zaznaczam, że jestem absolutnym fanem wszystkiego, co posiada Carmageddon w tytule. Na odsłonę Reincarnation czekam z wypiekami na twarzy, ale muszę przyznać, że po zerknięciu na nowe tech-demo gry - będące prezentacją modelu zniszczeń - jestem trochę rozentuzjazmowany.

Pewnie bym nie był, ale tak się składa, że jakiś czas temu zobaczyłem, co wykręca w tym temacie konkurencja. I przeżyłem szok - takiej fizyki w grze samochodowej chyba jeszcze nie było. Wierzyłem, że podobny poziom uda się utrzymać w nowym Carmageddon, ale poprzeczkę zawieszono chyba zbyt wysoko.

Nie zrozumcie mnie źle - wciąż wygląda to wszystko całkiem nieźle. Ale chyba tylko nieźle. Na powtórny szok się nie zanosi. Tak czy inaczej, pecetowa wersja gry ukaże się już 27 marca. Co prawda w baaardzo okrojonej wersji (Steam Early Access), ale jak się nie ma co się lubi, to wiadomo...

W drodze są również wersje na PS4 oraz Xboksa One.​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    No cóż... do Next Car Game nie ma podejścia w kwestii zniszczeń niestety :F

4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Zniszczenia przypominają mi tez GTA V - bardzo biedne.
    Szkoda, że nie dali tak dobrego systemu jak w 'czwórce'.
    Mogli zrobić chociaż coś na wzór.

5. d2darkness

d2darkness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ogólnie kupa czasu czekania za tą grą a i grafika dosyć przeciętna, aczkolwiek lepsza niż poprzednik z 2000 roku ;p

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak chodzi o zniszczenia w tej grze to można powiedzieć tylko tyle: TAK są zniszczenia w nowym Carmageddon. I nic dodać nic ująć.

Słabo niestety jak na grę robioną X czas i z przypuszczalną datą wydania 2014 rok.

7. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ciemno to widzę, system gry się wydaje za stary na obecne czasy i zmarnowana kasa fanów.

Wczytywanie...

Poleć forum