1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modem Orange

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez xddawid2, Październik 1, 2011.

1. xddawid2

xddawid2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mysłowice
    Witam
    Mam problem dostałem ostanio modem ORANGE i chciałem ten modem podłczyć do xboxa aby mieć xbox live a nie posiadam routera. Podłanczam i wogule internet nie działa i dalej pisze że "nie można podłaczyć się z xbox live spróbuj później" prosze o pomoc co mam zrobić.

Ps: Modem działa bo sprawdzałem w moim laptopie i działa wszystko

2. Lotnik421 Xbox One

3. vohPoh8Aeshohnuu

vohPoh8Aeshohnuu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzizus, modem to modem, on nie routuje. Potrzebujesz router, xbox nie jest zdolny wykonac polaczenia przez zaden modem. Na upartego mozesz sobie udostepnic net z laptopa, ktory ma net z modemu, do xboksa po kablu, wtedy laptop jest routerem.

4. xddawid2

xddawid2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mysłowice
    kurdę to szkoda

dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum