1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 2 aktualizacja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez domate, Listopad 12, 2009.

1. domate

domate Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola nie może mi się zaktualizować z płytki Moden Warfare 2 tylko niby się aktualizuje, włącza się od nowa i znowu pokazuje że wymaga aktualizacji. Mam bana na xbl ale słyszałem że można aktualizować konsolę. Proszę o odp. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Najnowsza Wersja z avatarami:

http://download.microsoft.com/download/D/1/8/D181EE58-DE70-4484-936B-0E9161CCD6B2/$SystemUpdate_Fall09_8955.zip

podziekuj to nie boli:)

4. Dark Rupert

Dark Rupert Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Witam wszystkich bardzo serdecznie! Jestem tutaj nowy. Przy okazji dzięki za link do aktualizacji! Też miałem taki problem, a teraz wszystko śmiga jak należy :yeye:

Wczytywanie...

Poleć forum