Modern Warfare 2 będzie z polskimi napisami

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Modern Warfare 2 będzie w polskiej wersji kinowej:D mi się bardzo to podoba bo gra nie traci klimatu a każdy kto nie zna angielskiego może wgłębic się w fabułę. usłyszymy więc także głos 50centa:) szkoda że nie wszyscy wydawcy dają polskie napisy. A wy co na ten temat uważacie?

źródło: Modern Warfare 2 PL
 

mateusz121393

Użytkownik
Użytkownik
Mi osobiscie tez to sie bardzo podoba.
 

Dawidek

Banned
Użytkownik
Nikt nie pogardzi wkreceniem sie w fabule gry ;)
 

Misiael

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hehe, ci co mają problemy z angielskim wreszcie będą wiedzieli do kogo i po co strzelają ;-)
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
E no to super :) więcej takich gier :p
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
I myślisz że ten sklep na 100% pisze prawdę? Mi się coś nie wydaje żeby ta gra na xa wyszła po PL.
 

szokrok

Użytkownik
Użytkownik
W sumie, w tego typu grze zrobienie Polskich napisów to dosyć łatwa i szybka sprawa, bo przecież Fallout 3 to To nie jest. Nawet wzięliby "za gorsze" studenta Filologii Angielskiej i im by to w kilka dni zrobił.

Kwestia wklejenia ich potem do gierki przez Polskiego wydawcę albo wysłanie do Producenta. :)


Ale Same napisy Fajna sprawa. Zawsze można więcej zrozumieć, a jak ktoś nie chcę to wyłącza i tyle.
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Ja tam się już przyzwyczaiłem do CoD'ów w języku polskim.

Tak poza tym myślę, że język w tej grze większej różnicy nie robi bo gra nie jest skomplikowana.
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Ale jedynka nie była po polsku na xie a wydawca jest ten sam więc dwójka też pewnie nie będzie.
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Wow! Bardzo się cieszę. Wogóle jestem zwolennikiem napisów a nie lubie lektora w grach np. Assassins Creed...
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
a dla mnie moze byc z napisami lub bez wazne zeby byla super gra;)
 

matix755

Użytkownik
Użytkownik
na 100% nie będzie polskich napisów nikt o tym nie pisze tylko ta strona dopisała PL do końcówki nazwy.
 

Szweł

Użytkownik
Użytkownik
mi również nie bardzo chce się wierzyć w te polskie napisy... nigdzie newsa o tym nie widziałem...
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Wogóle jestem zwolennikiem napisów a nie lubie lektora w grach np. Assassins Creed...
To nie był lektor tylko dubbing - 2 różne rzeczy lol.

A co do napisów w nowym MW - dla mnie zbędne, dla dzieciaczków przydatne. :p
 

-rascal-

Użytkownik
Użytkownik
No to nawet ciekawie. Chociaż w CoD nigdy nie było za dużo czytana... Podstawowe zwroty i komendy. Tyle. Ale gest jest. Dobrze tylko że nie dubbing.

Czekam... ;)
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Ale się potem posypie reklamacji i skarg do Ultimy bo to przecież farmazon jest.
 

Maryd

Banned
Użytkownik
beda polskie napisy , na polygamii byl wpis niedawno w sprawie lokalizacji gier na x360 i polski oddzial microsoftu potwierdzil , ze beda napisy by Lem o ile sie nie myle to on jest wydawca , tak czy siak napisy maja byc
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Lem nie zrobił napisów do jedynki więc czemu miałby zrobić do dwójki?
 

sroxer

Banned
Użytkownik
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie poza tym nigdzie indziej nic nie pisze że będzie po PL więc myślę że to fake.
 

Do góry Bottom