1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 2 / Black Ops | inne gry do multi | Proszę o pomoc :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Marydson, Lipiec 28, 2011.

1. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    Witam, mógłby mi ktoś powiedzieć jak się ma sprawa z multi w mw2/ Black Ops?
    Chodzi mi mianowicie o fakt czy jak kupie mw2 bądź BO a nie mam map packów to czy będzie mnie wrzucać wyłącznie na mapy z podstawki czy będę mieć jak w przypadku World At War, że nie mając map packów gra wrzucała mnie do rozgrywek, które wymagały owych map packów i odrazu wyrzucało mnie z tekstem, że musze dokupić zawartość?
    Pytam, bo nie wiem czy inwestować w któregoś Coda (mam MW, ale mapy mi się znudziły trochę). Głównie pykam w BC2 (mam vietnam i vipa), aczkolwiek chciałbym pobawić się w coś innego i nie wiem co wybrać, Crysisa 2 miałem, ale nie do końca mi odpowiadał, myślałem nad Brinkiem (teraz po patchach ponoć fajny jest i na allegro 80zl z wysyłką nówka), czy może wybrać Breach z XBL albo Section 8 tą nową część? Halo: Reacha też miałem, więc odpada. Macie jakieś pomysły? Homefront demo testowałem i nie podoba mi się, nie wiem co z Medalem, nie wiem czy sporo osób gra jeszcze. Proszę o pomoc, chodzi mi o strzelanki multiplayerowe, fife itp mam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Black Ops - porażka
    MW2 - podrasowana 4.

Przy MW2 spędziłem rok (od premiery do premiery BO) i nie żałuje ani jednej minuty przy niej. W BO pograłem 3 miesiące ale i tak na siłe ze względu na udział w turnieju. Zdecydowanie polecam MW2 z tych dwóch.
    A i jeszcze w BO skasowali mi 5 prestiży za nic + ban na 48h ;]

ps. Mam akurat na sprzedaż (brak czasu) BO i MW2 więc jeśli chcesz to pisz na pw lub gg: 9447596

4. Marydson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    nie odpowiedziałeś mi na moje w sumie najważniejsze pytanie, czy nie posiadając map packów będę wrzucany do lobby gdzie rozgrywać się będzie rozgrywka na map packach czy tylko na podstawkę będę wrzucany?

5. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    a sorki zapomniałem o tym ;d
    ogólnie nie powinno Cię do takich lobby wrzucać. Czasem jednak się może to zdarzyć ale mnie to się zdarzało raz na sto meczy...

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Gram w Modern Warfare 2 i Black Opsa. Nie zdarzyło mi się coś takiego ani razu. Śmiało kupuj i graj :)
    Przy okazji, jak kupisz to napisz, pogramy razem :)

7. Marydson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    to chyba się skusze na któryś z tych tytułów, pytałem, ponieważ w World At War ciągle wrzucało mnie do gier z map packami, stąd się zniechęciłem do niego, mimo iż multi podobał mi się bardziej niż w IV, może wole II wojnę światową? ;D
    Natomiast, nie wiecie czy sporo osób gra w medala i brinka?

8. damianwroc

damianwroc Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie kupuj medala na multi, wyłączysz grę po 10 minutach. 90% graczy to sniperzy którzy doprowadzają do szału. Zrespownujesz się, przejdziesz 5 metrów i nie żyjesz... mnóstwo camperów, bardzo mało osób biega po mapie.... a co do ilości osób grających w to coś to mi pokazywało, że niecałe 2tysiące... śmiech na sali. Także omijaj ten tytuł szerokim łukiem.

9. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań

Ahahahahahaah co za koleś . Jak nie umiesz grać w takie gry to nie pisz innym głupot i nie zamydlaj oczu . Gram od premiery praktycznie w MoHa i nie spotkałem się jeszcze z faktem by mało ludzi po mapie biegało . to po pierwsze .Snajperzy ? Na każdego snajpera jest sposób , więc proszę Cie nie ******* mi tu skoro nie masz o tym co piszesz zielonego pojęcia . Pozdrawiam

10. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    @UP - on tylko wyraził swoją opinie... Tobie się podoba? Graj. Jednak ta gra to jeden z niewypałów ostatnich lat.

11. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dobra ściema znam typa, miał któryś prestiż i nagle go na 48 zbanowali i wyczyścili mu statystyki na Black Ops ciekawe czemu.... Z pewnością był za dobry....
    MW2 - gra jest świetna ale tam zostali w większości wyjadacze więc rozgrywka jest mocna
    BO - dla mnie jedna z najlepszych gier na multi, owszem są błędy i niedociągnięcia jak wszędzie kwestia na co zwracasz uwagę i co lubisz.
    Odnośnie map pack na MW2 jak nie masz to grasz na podstawowych, na BO czasem było tak że jak graliśmy TDM czy FFA ze znajomymi było głosowanie na mapę i kolega nie miał map packa a przeszła ta mapa to wywalało go z lobby ale to sporadycznie i możliwe że naprawili to jakimś pachem.

12. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Nie wiem czy próbujesz mnie osądzać o jakieś haxy, boostowanie czy coś ale nie masz racji. Nie kręcą mnie takie zabawy. Po prostu grałem, grałem i pewnego dnia wchodze a tutaj ban. Po banie wchodze a tam 1lvl. Dziękuje. W krótkim okresie chyba z 5 moich znajomych również spotkała taka sytuacja. Niektórzy dostawali bana ale np im nie resetowali statów itp.

A w BO denerwuje mnie to że 3/4 ludzi gra z famasem i wokół tej broni kręci się ta gra.

13. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Dobra, nie kłócić się. Niech moderator zamknie temat, wszystko zostało już wyjaśnione.

14. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ok już zamykam tylko wyjaśnijmy tą systuację, nie napisałem że Hakujesz... Ja gram od naszego ostaniego spotkania w Black ops 200% lepiej, gram FFA zwykle na 10 rund wygrywam 8 , nieraz kilka krotnie pod rząd z ratiem powyżej 10. Gracze wyzywają mnie ( jako Polaka i gracza ) raporty też pewnie się sypią tym bardziej że jak jakiś inny 15 prestiż dostaje po glacy to śmieje się z niego jak podkula ogon i ucieka z lobby... Do czego zmierzam mam złą reputację 88% graczy mnie unika a mimo to nie spotkał mnie twój los choć nie powiem napraszałem się o to... Rozumiem cię jako gracza... jeśli jesteś "czysty" jak piszesz to po prostu sk......stwo że tak zrobili... Chociaż na Cod5 i Mw2 są takie haki że goście latają i nic z nimi nie robią, że chyba nie ma co się dziwić... W każdym bądź razie nie chciałem cię urazić.

ps. Ja nie gram famasem :) dla mnie liczy się Spectre lub ostatecznie Aug lub Commando ale to na wielkich mapach aby mieć jakieś szanse z przykampionymi snajperami....

15. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Właśnie, jeśli chodzi o kwestię FAMASa to bardzo mało ludzi z tym lata, z tego co ja doświadczyłem. Więc to raczej jakiś 'stereotyp' teraz zapodałeś Skolud.

jakubkameleon z tego co piszesz, to mam nadzieje że Cie nigdy w Black Opsie nie spotkam .

16. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Heh, no właśnie gram od kilku dni w BO i zauważyłem, że tam ludzie latają z czym popadnie... :D
    Dużo się naczytałem negatywnych opinii nt. BO i MW2, więc postanowiłem spróbować... Teraz mogę śmiało polecić, jak ktoś lubi szybkie rozgrywki na multi... ;)

17. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Na publikach to zależy od lobby. Ale mnie chodzi o mecze klanowe. Bo nie ma co się oszukiwać. Famas jest najlepszą bronią w BO (chyba że po ostatnich patchach się coś zmieniło)

18. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Swego czasu najczęściej używałem AK-47, to kwestia przyzwyczajenia z MW 1. Co do samej gry, jeśli masz fajną ekipę do pogrania to można siedzieć całe dnie i się dobrze przy tym bawić. Teraz trochę odpuściłem z BO na rzecz Bad Company 2, taka miła odmiana stylu gry ;)

19. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Każda broń ma swoje wady i zalety ja na TDM preferuje AUG jest może trochę mniej celny ale ma większą szybkostrzelność, lubię też pistolety maszynowe nie ma jakiejś reguły....

20. ghkj

ghkj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Black Ops > Modern Warfare 2 moim zdaniem lepsza ciekawsza gra bardziej mi sprawia frajde niż sprawiał MW2 i nadał pełno osób!

Wczytywanie...

Poleć forum