1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 2 ciągle na szczycie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Styczeń 5, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Bez wątpienia gra CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 2 to jedna z najlepszych produkcji 2009 roku. Gatunek FPS zyskał megakillera, który wciągnął miliony graczy na całym świecie. Niesamowita kampania dla jednego gracza, tryb sieciowy oraz intensywne, ciekawe misje Spec Ops to atuty, które wyróżniają grę na tle innych i ukazują, jak powinno się tworzyć pozycje z nieskończonymi pokładami grywalności. Liczby sprzedanych kopii oraz utrzymywanie się na rankingach najlepszych gier - to udowadnia kunszt firmy Infinity Ward.

W Wielkiej Brytanii gracze od dnia premiery wciąż zaopatrują się w CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 2, a hype ma się dobrze. Gra widnieje na pierwszym miejscu na liście najlepiej sprzedających się tytułów już 8. tydzień z rzędu. Jako ciekawostkę przytoczę informację, że jedyna gra, która równie długo utrzymywała się na pierwszym miejscu, to NEED FOR SPEED: UNDERGROUND 2. [Wesker]

Modern Warfare 2 ciągle na szczycie | Konsolowisko.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebool12

sebool12 Guest

Multi nie bylbym taki pewien ;/ Każdy z kim gadam to pisze, jeżeli dla samego multi to odradza, lepiej Cod4 lub WaW bo po prostu przedobrzyli :(

4. scofield997

scofield997 V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdzieś w Mazowieckim
    Multi jest spox tylko psują zabawę bugi i cheaterzy ;/ .. Mapy są szybkie i dynamiczne i naprawdę dobra zabawa... Zobaczymy jak BC2 ...

5. chmuri

chmuri Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Jeśli multi jest taki sam jak na PC bo niestety nie stać mnie obecnie na oryginała na xboxa to nie brak wyboru mapy oraz wybranie tylko trybu rozgrywki jest powiem delikatnie DOŚĆ ubogim trybem multi. Choć sama gra ciekawa i dynamiczna.

6. elpabel84

elpabel84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wiele osob pisalo ze multi jest słabe, gre przeszedlem na PC a na X kupilem tylko dla multi i nie zawiodłem się!

7. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    ja po tych wszystkich informacja na temat co raz nowszych bugów na razie wstrzymałem się z zakupem

8. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  9. s3kafka

s3kafka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ballymena
    a ja poczekam na BC2 ....

10. davidsindahouse

davidsindahouse Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hamburg/Ulm/Bonn/Cieszyn
    MW2 jest najlepszą grą roku jeśli chodzi o Multi. A o bugach i cheatrach to chyba słyszycie od newbów i od tych którzy nie grali. Nobody's perfect ale MW2 stanowczo jest lepesze od COD4 czy WaW, zazwyczaj są to osoby które są tak słabe, że zostają przy swoich zasiedziałych grach.

11. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    osoby które nie graly ,a tylko slyszaly od kogoś,że multi slabe to niech się lepiej nie wypowiadają! no i pokażcie mi lepszą grę na multi?? fakt jest kilka denerwujących rzeczy jak np wyszukiwanie meczy, nie mówcie ,że to wina portow albo czegoś innego bo wiele osób ma z tym problem.

12. chmuri

chmuri Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Mnie tylko interesują ustawienia trybu multiplayer co znacznie redukuje poziom gry.Jeśli ilość ustawień są takie same jak na PC to opcje multiplayer są MIERNE i żebyś zrozumiał mnie wyróżnię słowo OPCJE.Bo jeśli takie opcje ci odpowiadają że masz kliknąć tylko na graj multi i wybór planszy oraz innych ustawień typu ilość graczy, itp ... ciebie nie interesuje to ok. Jeśli tworzenie gry po stronie serwera a tylko połączenie typu client client wcisasz padzika i grasz , nie masz na nic wpływu z kim gdzie jak i kiedy no to jak najbardziej masz swoją rację. W pierwszych modach quake albo quake 2 został nam obdarzony wybór map trybów rozgrywki i innych ciekawych opcji które zagłębiałem się nocami jak tylko pod koniec 96 roku wychodziły takie mody na pierwszą część tej kultowej gry.Jeśli już szanowny użytkownik który jak widać odniósł się do mojej wypowiedzi mnie zrozumiał to dla jeszcze bardziej trywialnego wytłumaczenia żeby nie było nie domówień grałem w tę grę oczywiście na PC w trybie multiplayer i sama rozrywka jest świetna dynamika akcji oraz gracze na wysokim poziomie dostarczą wielogodzinnych przygód i ekscytujących emocji nie wspominając o przepięknej grafice i genialnych odgłosach ale najmocniej przepraszam ja wymagam czegoś więcej niż wybranie klasy trybu rozgrywki i oczekiwania na znalezienia innych użytkowników..... Pozdrawiam i mam nadzieje że reszta dojrzałych użytkowników zrozumie moją ocenę dla tej gry

13. Peletomania

Peletomania Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Osobiscie mieszkam w Irlandi, gre przeszedlem tydzien przed premiera a irlandczycy dostawali glopawki na temat jej.To byla najbardziej oczekiwana gra tego roku dla wszystkich z nich.Modern warfare to modern warfare tamto_Osobiscie bardzo lubie to gre ale na czas modern warfare 3 (jak wyjdzie) nie bede przychodzil do szkoly.
    (przereklamowane !)

14. davidsindahouse

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hamburg/Ulm/Bonn/Cieszyn
    @chmuri

Chyba mi nie powiesz, że poziom na publikach na PC jest taki świetny bo gram dość często i jest tak samo mierny jak i tutaj. A że server settings nie ma na xboxie to chyba nie jest dla ciebie wielkim zaskoczeniem od wczoraj. Jeśli podniecasz się tak quakiem 2 to proponuję Ci powrót do tego mega hitu, też grałem w CSa długie czasy i też było świetnie ale teraz jak widzę to grę to spadam z nóg. Takie porównania są daremne i nic nie pokazują. Wracając jeszcze do poziomu gry i do wyzwań, jeśli jesteś takim pro wyjadaczem to jest MLG i CSL gdzię pójdziesz w dół i zostaniesz zmiażdzony przez graczy na bardzo wysokim poziomie z odpowiednimi rules'ami co do gry. Też czasami z chęcią wyłączyłbym na pubie "noob tube" czy klejmory ale life's a bitch. I have fun na quake 2 na blaszaku napewno znajdziesz teraz masę ekscytujących meczy.

15. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    aby używac słow trzeba najpierw umiec je napisac koleszko
    piona

16. davidsindahouse

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hamburg/Ulm/Bonn/Cieszyn
    Żeby cwaniakować trzeba mieć jakąkolwiek wiedzę newbie.

HIGH FIVE

17. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    faktycznie gra sie nie nudzi, ale czy diablo II przypadkiem nie trzymalo na pierwszych miejscach na listach najlepszych gier przez dluzo dluzy okres niz 8 tygodni ?

18. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    z ust mi to wyjąłeś, dobrze ze sie poprawiles i tak pewnie nie wiesz co to znaczy ;)

19. davidsindahouse

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hamburg/Ulm/Bonn/Cieszyn
    Proszę olśnij mnie gosu i wykaż mi mój błąd!

20. chmuri

chmuri Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Nawiązując do twojej wypowiedzi to stwierdzam że chciałeś wyciągnąć zbędne informacje z mojej oceny gry jak i quake 2 :) , atoli napisałem że brak podstawowych opcji multiplayer jest naprawdę poważnym błędem ze strony producenta.Jednakże jeśli twierdzisz że jesteś fanem FPS i twoja rozgrywka jest na wysokim poziomie to kultura osobista nakazuje mi tak myśleć...;)

Pozdrawiam i myślę że reszta użytkowników podzieli moje zdanie an temat tej wspaniałej gry.

21. Paf9o

Paf9o Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Ja się nie zgodzę. Multi pożera i to całe masy...
    MW2 to must have
    A BC2 też można przecież kupić.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum