1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 2 - co-op rekreacyjnie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez adrionoPL, Grudzień 24, 2009.

1. adrionoPL

adrionoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    To mój pierwszy temat na forum i domyślam się że były podobne ale ja nie tyle szukam osoby z którą zdobyłbym wszystkie gwiazdki ale kumpla z którym pograłbym tak dla rozrywki (co-op i multi). Sam dopiero zaczyman przygode z Xbox'em więc mile widziane są osoby na podobnym poziomie ^^ Oczywiście headset sie przyda, a mój GT to naturalnie adrionoPL. Gram różnie, bo to zależy od szkoły (nawiasem mówiąc mam 15 lat to dobrze będzie sie grało z też kimś takim). NO i tak na koniec, Wesołch Świąt!:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamel12345

kamel12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chętnie bym pomógł bo mam 67 gwiazdek (co-op razem z bratem)ale niestety BAN:(

4. adrionoPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    No jak masz bana to se nie pogramy ^^ Mi sie Trial Golda kończy 5 stycznia a potem nie wiem kiedy kupie.

5. adrionoPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Odświerzam temat. (Zapewne dokupie sobie Golda na rok w najblizszym czasie.)

EDIT: Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum