Modern Warfare 2 - multi dla słabych i początkujących

Nagash

Użytkownik
Użytkownik
Ja również jestem chętny na wspólne granie- GT
oO Nagash Oo
 

taaatooo

Użytkownik
Użytkownik
dzięki za fajną grę wczoraj wieczorem, choć bywało że dostawaliśmy w d..... :) i tak fajnie się grało. BTW - ktoś wspominał wczoraj na chat od wspomaganiu celowania bez poruszania prawym triggerem, dobrze słyszałem ?? uszczknijcie proszę rąbka tajemnicy jeśli znacie jakieś godne polecenia manewry. I drugie pytanie, oprócz SCAR'a polecicie jakąś fajną broń na średni i krótki dystans ?? gram jeszcze za słabo żeby sobie potestować wszystkie bronie więc wolę się skupić na jakiejś poleconej (SCAR'a też mi ktoś polecił).
 

sroxer

Banned
Użytkownik
Ja będę chętny od soboty :) Bo dostałem bana na poprzednią konsolę, a teraz zaczynam grę na oryginalnych grach CoD MW 2 PL już zakupione, teraz czekam do soboty na nową konsolę odzyskuję GT i jazda Panowie:)

Mój GT: sroxer12
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Nie było mnie parę dni ale dziś na pewno będę grać. W zasadzie już za godzinkę jakoś i do wieczora. Wpadajcie.
 

yooniorPL

Świeżak
Świeżak
Ja tez bede chetny na granie, dzis albo jutro powinienem miec MW2 GT yooniorPL :)
 

SIVIOKY JOE

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich ja też chętnie zagram mój GT to SIVIOKY JOE :)
 

Socjo

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Chętnie dołączę do gry, mój GT Socjo. Pozdrawiam
 

perduto

Użytkownik
Użytkownik
Ja się także mogę dołączyć. Nick - perduto1
 

@elempl

Użytkownik
Użytkownik
dziś bede mial MW 2 :D takze też proszę o zaproszenia do kontaktów :D

gt: melepl
 

Endriuszka

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zastanawiam się nad stworzeniem jakiejś naprawdę stałej grupy do mini klanu. Chętnie widziałbym tam michkacz'a, Endriuszke, elpinio i barteknaruto. Co wy na to, musielibyśmy potrenować razem jakąś komunikacje. Pozdro, PS.
jestem za :)

Witam ponownie wszystkich. w sobotę było bardzo poprawnie. Wczoraj było smiechowo jak szliśmy pospolitym ruszeniem bez żadnej taktyki i ta nazwa pseudo klanu hehehhee. podaje link do mojego HS ktos mnie prosił. Turtle Beach - NEW Xbox 360 Dolby 7.1 Surround Sound Gaming Headset - Ear Force X41
Polecam wszystkim którzy nie mogą grać głośno,
ja ma Sharkoon Xdigital 5.1 i dziwek jest zaje************sty tez polecam !!
cenatych słuchawek to 450-500zł zalezy gdzie sie kupi ??
 

dino160pl

Użytkownik
Użytkownik
No faktycznie mozna pomyslec nad zalozeniem malukiego klanu bo idzie nam coraz lepiej


dino160pl vel dynamickoska
 

SzynszyL94

Użytkownik
Użytkownik
ja też mogę pograć - Szynszyl94 Pl
gram praktycznie codziennie wieczorem 0d 18 do 22
 

Acid Taste 303

Świeżak
Świeżak
jak cos to ja teraz pykam tag ACID TASTE 303
 

Geko

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich forumowiczów.
Widzę że większość ludzi z mojej xboxowej listy znajomych siedzi na tym forum ;]

Również zgłaszam się do wspólnej gry. Gram przeważnie wieczorami. HS mam i używam dość często.

Mój tag na xboxie to : Area51PL

pozdrO
 

perduto

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki "Łośki" za wczorajszą grę. Oczywiście okazało się, że moja gra pozostawia wiele do życzenia, ale początki są trudne ;)
Zapraszam wszystkich chętnych do wpisywania mnie do listy ludzików na xbox.
I do kolejnych udanych potyczek!
 

taaatooo

Użytkownik
Użytkownik
racja, początki są zawsze trudne, to moje pierwsze multi w CoD i do dzisiaj dostaję tęgi łomot, choć udaje się zarobić parę PD :) popracuj nad fajną skuteczną bronią, którą będzie Ci się dobrze grało, perki też są dość ważne, musisz je sobie dopasować do swojego stylu gry. Oczywiście pobiegaj sobie po mapach żeby je dobrze poznać. I nie poddawaj się, ćwiczenie czyni Mistrzem lub "Prawie-Mistrzem" :D

a grupie dziękuję za wczorajszą fajną grę, po raz kolejny przyjemnie się grało:yeye:
 
nuqerPL gram codziennie od 15:00 w góre.
 

taaatooo

Użytkownik
Użytkownik
ostatnio ktoś z naszej grupy pytał o słuchaweczki Sharkoon'a X-Tatic 5.1, podaję namiar na stronę producenta z danymi technicznymi SHARKOON Technologies GmbH
niestety hurtownia w której kupowałem ma chyba obecnie nienajlepszą cenę (ok. 490 brutto), może po dostawie za ok. 14 dni będzie lepsza (kwestia kursu EUR) ;). W sklepach w Polsce można znaleźć te słuchaweczki za ok. 440 zł brutto. Zainteresowanych tymi słuchaweczkami i pogadaniem o nich zapraszam na PW lub na GG: 164342

BTW - przepraszam za temat w tym miejscu, ale chciałem żeby informacja trafiła do członków grupy :)
 

Endriuszka

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ostatnio ktoś z naszej grupy pytał o słuchaweczki Sharkoon'a X-Tatic 5.1, podaję namiar na stronę producenta z danymi technicznymi SHARKOON Technologies GmbH
niestety hurtownia w której kupowałem ma chyba obecnie nienajlepszą cenę (ok. 490 brutto), może po dostawie za ok. 14 dni będzie lepsza (kwestia kursu EUR) ;). W sklepach w Polsce można znaleźć te słuchaweczki za ok. 440 zł brutto. Zainteresowanych tymi słuchaweczkami i pogadaniem o nich zapraszam na PW lub na GG: 164342

BTW - przepraszam za temat w tym miejscu, ale chciałem żeby informacja trafiła do członków grupy :)
jak kupiłem tutaj Redcoon Sharkoon X-Tatic Digital 5.1 Headset - Zestaw słuchawkowy Dolby 5.1, Rev.3 - Sharkoon | redcoon Polska za 440zł i maja dostepene do reki i w dodarku VER.3 anie jakas stras ver.2 !!!! która jeszcze czasami spotyka sie w hurtowniach i dlatego sprzedaja w KORZYSTNIEJSZYCH CENACH !! jak cos to zwróccie na to uwage przy kupnie ! bo ja bym sie naciał :( :(
 

ramzes583

Świeżak
Świeżak
Tez sie dolaczam GT KingRamzes001
 

Do góry Bottom