1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 2 Multiplayer

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Ciastek, Sierpień 19, 2010.

1. Ciastek

Ciastek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam mam nadzieje że tematu nie było. Więc kupuje mw 2 i zamierzam grać po sieci udzieli mi ktoś paru rad jak sobie "radzić" w mp. Grałem w gta w tdm i dość dobrze mi szło myśle że z ogarnięciem mw nie powinienem mieć problem. Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wiesz na początku będziesz miał do wyboru parę broni oczywiście z czasem odblokujesz następne.
    Na starcie pograj na zwykłym tdm a jak będziesz czuł się an siłach polecam ci Hardcore Tdm (dostajesz więcej XP)

4. Ciastek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wiesz gram w mw 2 na pc i mam już 41lvl 1 prestiż więc wiem jak to działa ale jak ogarnąć na padzie teraz gram w demo bez autoaim i łatwo jest dość ale zastanawiam się jak to będzie na mp

5. Tallkido

Tallkido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    New York City
    pograj troche na singlu to sie przyzwyczaisz do pada
    i pozniej tdm przez jaki czas az ogarniesz

6. Ciastek