1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 2 - nikt nie gra?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jakubkameleon, Wrzesień 28, 2010.

1. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam nie wiem czy to nazwać problemem uwielbiam COD4 w trybie multiplayer ;) gram dużo, dziś w końcu otrzymałem COD Modern Warfare 2 więc od razu chciałem pograć w trybie multiplayer, wchodzę grę (którą zainstalowałem na dysku) odpalam xbox live potem find match i co
    0/0 Total Players in Playlist
    0 Total Players Online

? Nie rozumiem, włączylem COD4 jest ok inne gry też ok na tym nie :( czemu? Czy chodzi o NAT?
    Your NAT Type: Strict
    Z netem łącze się przez za pośrednictwem routera wi fi , konfiguracje ip mam wklepaną ręcznie bo z automatu rwał czasem połączenie. Udostępniłem port pod xbox na routerze 88, 53, 80 i 3074 i dalej to samo. Na COD4 gram bez problemu
    DHCP na routerze zawsze przydziela pod mac konsoli to samo ip także nie mam pojęcia co jeszcze :(

Jeszcze jedna sprawa rozmawiałem z provaiderem sieci nie blokują żadnych portów, mam wewnętrzne ip czy zmiana u provaidera na publiczne ip może pomóc?

Dzwinie jest tak pisać i samemu sobie podsuwać pomysły ale może mój pomysł podsunie komuś innemu myśl, na COD4 mamy dedykowane serwery z którymi się łączyliśmy na COD MW2, nie ma dykowanych serwerów, hostem jest jedna z konsoli w trakcie gry na której powstaje serwer i to może w połączniu z brakiem publicznego ip jest przyczyną??

2. Lotnik421 Xbox One

3. spioszeq

spioszeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Jeśli Twoja konsola była by hostem, a Ty byś nie miał publicznego IP to by się nikt do Ciebie nie mógł podłączyć, ale Ty nie powinieneś mieć problemu z podłączeniem do kogoś. W tych czasach wydawało mi się, że każdy co ma stałe IP ma też publiczne w standardzie...

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    U mnie też czasami napisane jest 0 players, a po wybraniu playlisty gracze sie znajduja. Ot, taki bug.

5. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie do końca się zgodzę nie mam publicznego ip i nikt nie może się podłączyć ale to działa też że jeśłi inni nie mogą ja także nie mogę tak jest to zrobione. Skrypt sprawdza czy możesz być hostem biorąc pod uwagę dane parametry jeśli nie możesz automatycznie odcina dostęp :( owszem mogę mieć publiczne ip ale dla mojego dostawcy internetu jest to usługa dodatkowa za którą trzeba miesięcznie płacić + 12zł. Jak widać daleko nam do stndardów :( Dziś jak dobrze pójdzie będę miał na próbę publiczne ip zobaczymy czy to jest przyczną jeśli nie czeka mnie wymiana routera.

heh z ciekawości sprawdzę u siebie ale raczej tu przyczna jest gdzie indziej ale każdy pomysł jest czymś co może doprowadzić do celu :)

Sprawdziłem radę odnośnie bugu opisanego przez #kj5 niestety u mnie nie pomogło czekam na zewnętrzne ip zobaczymy...

W końcu mam zewnętrzne ip zmieniłem ustawienia na routrze pod nowe ip (nowa brama domyślna i serwery DNS) i co mój NAT jest teraz OTWARTY!! Pozostaje pytanie czemu dalej nie widzę żadnych graczy online? Niby nie ma ale łącze się i gram normalnie także problem rozwiązany

Wczytywanie...

Poleć forum