1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 2 - ogrom informacji

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Patryk1, Listopad 3, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Patryk1

Patryk1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lublin

W ciągu kilkunastu godzin pojawiło się tyle informacji, że można by napisać kilka newsów. MODERN WARFARE 2 nie schodzi z czołówek większości portali, a więc także i u nas. Plotki, fakty i analizy, wszystko to znajdziesz w rozwinięciu.

Gorączka MODERN WARFARE 2 nadeszła pełną parą. Zaczęło się od banowania graczy przez Microsoft, między innymi za granie w najnowszy produkt Infinity Ward, a kończy się na...

Nieoficjalne nagrody

W internecie pojawił się filmik, w którym autor pokazywał w trakcie rozgrywki multiplayerowej zdobywane nagrody za ilość zabitych przeciwników pod rząd. Wideo zniknęło szybciej niż się pojawiło, ale niezbędne informacje zostały wynotowane. Oficjalnie Robert Bowling z Infinity Ward niczego nie potwierdza i tylko lakonicznie komentuje:

"Nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć żadnemu z przecieków dotyczących MODERN WARFARE 2. Oficjalnie postanowiono, że sami musicie poczekać i je odkryć 10 listopada [dzień premiery]."

Nieoficjalna lista poniżej, a na uwagę zasługuje przede wszystkim nagroda za zabicie 25 przeciwników pod rząd - prawdziwa bomba atomowa! Nie wiem jak to będzie wyglądało, ani jakie obrażenia i zasięg będzie miała ta broń, ale brzmi groźnie.

Ilość wymaganych zabitych przeciwników pod rząd oraz przewidywane nagrody:

3 - UAV
    4 - Care Package & Counter UAV
    5 - Sentry Gun & Predator Missile
    6 - Precision Airstrike
    7 - Strike & Attack Heli
    8 - Emergency Airdrop
    9 - Pave Low & Stealth Bomber
    11 - Chopper Gunner & AC-130
    15 - EMP
    25 - Tactical Nuke

Reset leaderboardu
    By zniwelować przewagę niektórych grających w MODERN WARFARE 2 przed datą oficjalnej premiery, Infinity Ward postaowiło całkowicie wyzerować wszelkie statystyki związane z graniem online. Stanie się to tuż przed premierą, więc wszyscy wystartują z równego poziomu. Dziennikarze którzy otrzymali wcześniejsze wersje czy też piraci, na pewno nie będą zadowoleni.
    Jak wyćwierkał po raz kolejny Rob Bowling:

"To na pewno będzie całkowity reset leaderboardu i poziomu leveli tuż przed premierą, by zapewnić że nikt nie ma nieuczciwej przewagi."

Jak dla mnie jest to najlepsze posunięcie w walce ze sprytnymi graczami. Kupię grę na premierę i mam pewność, że nikt nie będzie miał nade mną jakiejś potężnej przewagi. Brawo Infinity.

Brak Party Chatu

Jeden z użytkowników forum neogaf.com napisał dość ciekawą wiadomość. Mianowicie grając online nie mógł utworzyć Party Chatu na swoim Xboxie 360. Coś blokowało mu tę możliwość i wynika na to, że producenci wprowadzili blokadę by ograniczyć oszustwa w multiplayerze MODERN WARFARE 2. PS3 nie ma tej opcji, więc dotyczy ona tylko właścicieli konsoli Microsoftu. Oficjalnie Activision nie komentuje tego, ale wcale bym się nie zdziwił gdyby taka blokada miała miejsce. W końcu nie raz słyszałem o grupach, które grały online mając swojego człowieka w szeregach przeciwnika. Tworząc Party Chat mógł on zdradzać pozycje swoich ludzi, a przeciwnik miał wtedy znacznie ułatwione zadanie. Pozostanie jedynie standardowy chat zawarty w grze i możesz zapomnieć o dyskusjach z kuplami, gdy gracie w całkowicie różne gry lub obaj męczycie MODERN WARFARE 2, ale nie w tej samej rozgrywce.

Z jednej strony rozumiem programistów i ich troskę o zasady fair play, ale bez przesady. Nie lubię jak mi się coś ogranicza zwłaszcza, gdy dotyczy to najprostszej komunikacji. Zawsze też zostaje zwyczajny telefon lub połączenie poprzez którykolwiek komunikator na stacjonarnym komputerze.

Multiplayer Perks

Na koniec wspomnę jeszcze o Perkach w trybie Multiplayer. Oczywiście nie potwierdzone z wiadomych względów, ale osoby które grały już w MODERN WARFARE 2 częściowo potwierdziły tę listę. W tym wszystkim istotne jest to byś sam zoptymalizował swoje klasy, dzięki czemu uzyskasz przewagę nad wrogiem. By dostać wersję pro musisz wypełnić warunki związane z wersją standardową.

Marathon (Tier 1)
    Standard: Unlimited Sprint
    Pro: Get over obstacles faster

Sleight of Hand (Tier 1)
    Standard: Faster reload
    Pro: Aim down sights faster

Scavenger (Tier 1)
    Standard: Retrieve ammo from dead bodies

Bling (Tier 1)
    Standard: Dual attachments on primary weapon
    Pro: Dual attachments on secondary weapon

One Man Army (Tier 1)
    Standard: Use primary weapon in secondary slot

Stopping Power (Tier 2)
    Standard: Increased bullet damage
    Pro: Increased bullet damage to vehicles

Lightweight (Tier 2)
    Standard: Move faster

Hardline (Tier 2)
    Standard: Killstreaks rewards require 1 less kill
    Pro: Deathstreaks require 1 less death

Cold Blooded (Tier 2)
    Standard: Undetectable by UAV, air support, sentries, and thermal

Danger Close (Tier 2)
    Standard: Increases explosive weapons damage

Commando (Tier 3)
    Standard: Increased melee distance

Increased melee speed Steady Aim (Tier 3)
    Standard: Increased hip-fire accuracy

Scrambler (Tier 3)
    Standard: Jams enemy radar

Ninja (Tier 3)
    Standard: Invisible to heartbeat sensors
    Pro: Move silently

SitRep (Tier 3)
    Standard: Insertions. Reveals enemy explosives and Tactical Insertions

Last Stand (Tier 3)
    Standard: Survive after being killed for 10 second, pistol equipt. You can crawl too

Sporo tych informacji, ale dlaczego mnie to wcale nie dziwi? Na MODERN WARFARE 2 czeka cały świat i moim zdaniem kwestią czasu jest by najnowsza gra od Infinity Ward na długo zagościła na pierwszym miejscu pod względem sprzedaży. Czy i ty Czytelniku jesteś w gronie osób, które na pewno zaopatrzą się w tę grę tuż po premierze?

Źródło: Konsolowisko.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    A ja dodam trochę z innej beczki w Tesco będzie 10 11 09 po 169 PLN

4. nemek

nemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    przetlumaczy ktos i opisze killstreaki ?
    nie gralem w coda 4 na necie pozatym jest troche nazw wlasnych

5. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    o kurde prawdziwy zalew info, zobaczymy co to będzie .

6. sebool12

sebool12 Guest

Hmm nie rozumiem do końca tego party, a jeśli chcę być ze swoimi kumplami w grypie i jesteśmy w jednej drużynie to mogę gadać przez grupę xbl ? Bo nie mam zamiaru przekrzykiwać się z anglikami ;/

7. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Zabójstwa pod rząd .. poprostu :) przykład Zabić masz 25/ Deadów 0

8. nemek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    tak jakby wiem co to killstreak
    chce tylko wyjasnienie kazdego
    co dostajemy za 3 4 5 itd

9. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    na 100% prawda że nie można gadać w grupie,sam sprawdzalem.

10. Twardowski

Twardowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Prawdziwa bomba atomowa ? Ale przyślą za darmo ?
    Trochę killstreaków jest.Co to jest EMP ?

11. Bartimaeus

Bartimaeus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    EMP to elektromagnetyczna bomba (która najpewniej wyłączy Heartbeat Sensor'y i inne dodatki przy broni, może również HUD)

3 - UAV to taki "radar" pokazujący przeciwników na minimapce (nie wszystkich jeśli ktoś ma zakłucanie)

4 - Care Package & Counter UAV to 1 to "zrzuca" randomowy killstreak lub amo to 2 wyłącza radar przeciwników i nie mogą wezwać UAV
    5 - Sentry Gun & Predator Missile 1 zrzuca karabin maszynowy który strzela do wrogów "The Sentry Gun automatically fires at enemies in its line of sight" to 2 to bombka a właściwie pocisk który będziesz mógł naprowadzać na wrogów (czesto pokazywane na gameplay'ach)
    6 - Precision Airstrike - nalot dywanowy 3 serie najpewniej(precision to raczej nie będzie chyba ze zmienili i jest inaczej niż w 4)
    7 - Strike & Attack Heli - 1 może jakiś nalot nie wiem dokładnie ale to 2 to na pewno helikopter (wersja podstawowa)
    8 - Emergency Airdrop - dokładnie nie wiem ale raczej jakiś zrzut posiłków
    9 - Pave Low & Stealth Bomber - to 1 to helikopter w wersji opancerzonej (ciężej zestrzelić)
    11 - Chopper Gunner & AC-130 - odpowiednio jesteś strzelcem w helikopterze albo w AC-130 (samolot z 3 rodzajami działek jest nim misja w CoD4)
    15 - EMP - bomba elektromagnetyczna
    25 - Tactical Nuke - atomówka

Tam gdzie masz "&" to dostajesz jeden z wybranych losowo

Wg mnie za dużo jest tych killstrików w 4 starczały 3 i było bardzo dobrze a teraz ... 25 zdobędą raczej kamperzy lub jacyś naprawde pro 15 też mało osób będzie miała no chyba, że dadzą znowu taki killhouse gdzie wystarczył spam z LKM'a i miałeś po 20+

12. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    za 4 killstreaki spada paczka która może Cie nawet zabić a w niej: amunicja,karabin automatyczny co strzela do wroga,nalot bombowy,uav, wyl wrogowi uav to jest na pewno ale czy coś więcej to nie wiem:)

13. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    No to panowie z IW przesadzili. Odmawiam pre-order tak jak kumpel z PC. Na PC nie zrobili dedykowanych serwerów co jest skrajnie porąbane. ale mnie to nie obchodzi bo i tak gram na konsoli. ALE ŻE BRAK MOŻLIWOŚCI BYCIA W GRUPIE I GRANIA ?! Przesada do potęgi... Podstawa to komunikacja w takich grach a voice chat wbudowany w gry jest do ****.

Podziękowałem już IW...

14. ing00

ing00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ŚŚ
    nie przesadzajcie tak z tym voice chatem, nie zostalo potwierdzone czy we wszytkich trybach nie bedzie mozna byc na grupie (prawdopodobnie jedynei w trybach w ktorych znajomosc pozycji rywala powoduje znaczna przewage {sd, ctf}). Poza tym group chat dojączył razem z nowych dashboard'em, a przeciez przez kilka lat spoleczenistwo potrafilo sobie radzic komunikujac sie jedynie poprzez chat'a z gry - przypomnijcie sobie czasy mute'owania polowy lobby etc...jak mozna tak dramatyzowac ze wzgledu takiej blachowski.

15. sheriffxPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Dla mnie to nie jest błachostka, ja gram głównie w multi i lubie pograć i pogadać z przyjaciółmi, pośmiać się etc. Nawet jak gram w singleplayer wbijam do jakiejś grupki żeby nie czuć się samotnie . No zobaczymy ale troche mnie zdenerwowała ta informacja.

16. Jachol

Jachol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Kurde ****nia troche że nie bedzie mozna na party gadac :D to juz nie bedzie to co kiedys

17. KaMiL_xD

KaMiL_xD Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
  18. Doujinshi

Doujinshi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    w koincu zablokowali party chat :)

dla mnie to byl szok (po przejsciu z PC na konsole) jak zobaczylem ze mozna byc w party grajac na rankingowych serwerach, az sie prosi o nabijanie statystyk i sporo osob tak robi. W koncu zablokowali i bedzie mozna na powaznie grac.

19. ing00

ing00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ŚŚ
    widac ze IW nie olalo osob wypowiadajacych sie na ich forum, kilkanascie "brakow" z mw1 zostalo wprowadzonych do mw2 po wczesniejszym zaproponowaniu ich przez wlasnie uzytkownikow forum, i cala sprawa zwiazana z m.in party chatem, dedykowanymi serwerami i innym zmianami z czasem zostana przyjete do swiadmosci przez wszystkich graczy, poniewaz niosa one ze soba cala mase pozytywnych rzeczy(wprowadzanie ograniczen nie zawsze oznacza cofania sie, obnizania poziomu)

20. sheriffxPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Ja nie jestem hardokorowcem gram kiedy mi sie chce i 4fun wiec usuniecie party chata jest dla mnie wielkim minusem.

Ta a na PC też są TSy, Ventrilla, WH i inne smiecie...

21. nemek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    w 100 % sie zgadzam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.