1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 2 - PC X360 PS3 - Porównanie Grafiki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kondziu360, Listopad 11, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    PC Games opublikowało screeny mające pokazać jakość grafiki w powyższej grze na poszczególnych platformach. PC wyraźnie prowadzi jednak ocena jakości na konsolach to bardziej skomplikowana sprawa. W internecie pojawiło się więcej komentarzy iż to wersja na PS3 jest ładniejsza choć ja mam zdanie troszkę inne... Ale lepiej sami rzućcie na to okiem ;) Żeby nie było że fanboy ze mnie... W linkach pod obrazkami oczywiście powiększone screeny...

http://gram.pl/upl/news/120091111114846.jpg

http://gram.pl/upl/news/120091111114656.jpg

http://gram.pl/upl/news/120091111114759.jpg

Według mnie screeny niestety nie są przygotowane zbyt starannie... Są robione w różnych momentach i przez to nie można dokładnie ocenić poszczególnych aspektów grafiki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nom PC Prowadzi ale to tylko dlatego ze pc ma lepsza rozdziałke... A co do Ps3 a Xbox 360... nie wiem jak mozna mowic ktora ma lepsza grafike...na moje oko roznia sie tylko kolory nic pozatym... i chyba minimalnie na + xbox wychodzi ale sa to tak minimalne roznice ze w trakcie gry tego nie poczujesz... ale grafika na Pc naprawde ladna zywsze kolory itp

4. binki_2009

binki_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Szkoda że to nie są identyczne klatki.Grafika podobna do siebie jak cholera jak by nie było oznaczeń to by było ciężko powiedzieć na jaką platformę jest ta gra ale ponieważ są to musze przyznać że Pc prowadzi te starcie lepszą (ciutek jak dla mnie) rozdziałką i antialiasingiem czy jakoś tak to się pisze mniejsza z tym a wersje konsolowe PS3=Xbox360

5. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No tak tylko wyobraz sobie... podlacz zwykła karta graficzna (np. Radek 4850HD) do telewizora 42 calowego... i wtedy zobaczysz zo wygeneruje lepsza jakosc grafiki:D (Bynajmniej u mnie tak jest)

6. tcjc

tcjc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olimp
    Między Xboxem a PS3 nie ma praktycznie różnicy. Czyli jednak mulitplatformer może wyglądać równie dobrze co na x360 jak sie potrafi. Szkoda ze nie jest to 720p bo wtedy graficznie by nieźle kopała. Ale jest za to 60 fps.

7. chmielek

chmielek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Jak dla mnie PC jest lepszy i to dość dużo, a PS 3 i Xbox 360 są mniej więcej tak same, ale wydaje mi się że minimalnie prowadzi xbox, może z tego powodu że go mam .. Spójrzmy prawdzie w oczy. Na pc wygląda lepiej ale na konsolach chodzi ładniej i to zdecydowanie.

8. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    szczerze to zawiodłem się na wersji PC , graficznie nie wygląda to rewelacyjnie ,według mnie misja w Czarnobylu z mw1 wygląda lepiej.

a w przypadku konsol , to jednak drobna różnica na korzyści ps3

9. Patrick995pl

Patrick995pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    PILZNO CITy ;p
    Moim zdaniem różnicę między PS3 a xboxem 360 widać tylko na pierwszym obrazku , oczywiście na korzyść xpudła .

10. pnklea92

pnklea92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świdnica
    Moim zdaniem PC górą, a PS3=X360

11. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    żeby Xbox podłączony był do jakiegoś tv Full HD to z pewnością wygrałby z pc, a co do Xbox vs. PS3 to nieduża różnica ale jednak 360-tka górą!!! :D

12. Kimo

Kimo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wg mnie nie ma się co dziwić. Sprzętowo PC jest platformą, hmmm "ruchomą". Co rusz to nowe układy graficzne, zresztą to jest powód dla którego kupiłem konsolę. Xbox 360 ma bodajże 3 lata, a różnica graficzna PC vs X jest i tak nie jakaś przeogromna. A teraz spróbujcie tego CODa odpalić na konfiguracji z 2006- powodzenia ;p

13. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Według mnie PC wcale nie ma lepszej grafiki ;]. Ma co najwyżej ciemniejszy kontrast, co sprawia, że grafika jest ładniejsza, a na konsoli dostosujemy sobie to jak chcemy na nowoczesnych telewizorach ;) Jeśli w moim TV ustawiłbym pełne nasycenie kolorów to jestem prawie pewien, że grafa na Xboxie będzie miotać PC :)

14. Kimo

Kimo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mnie w ogóle jakoś dziwi to porównanie. Bo patrząc po tych screenach to grafika miejscami jest paskudna. W rzeczywistości tak jest: poszarpane krawędzie na przykład (vide żaluzje na 3 screenie)?

15. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    w Xboxie wszystko to kwestia dobrago tv. Masz dobry tv = masz lepszą grafę i w ogóle większą radość z gry niż na pc. Np. u mnie na CRT 32 cale małe napisy są zamazane np SMS-y w GTA, na LCD FULL HD by tak nie było. Takie jest moje zdanie :D

16. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    pc ma jednak minimalnie lepsze tekstury

17. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Moim zdaniem wersja PC gubi nieco klimat , ktory posiadaja screeny z konsol. Jest zdecydowanie bardziej sterylna , na pewno ma lepsze tekstury , jednak wersje konsolowe maja wiecej efektow/filtrow , jak np odbicia swiatla na karoserii samochodu , czy mocniejszy efekt mrozu.

18. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Posiadacze soniakow musza pewnie plakac :D Jest roznica PC a PS3

19. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    no tak jak myślałem ps3 i x360 minimalne różnice, nikt nie wygrywa ;)

20. Marcello

Marcello Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Screen pierwszy:

nalepka na szybie samochodu oraz czarna obramówka na szybie - na korzyść PS3

Screen dwa:

Cień drzewa na autobusie, na PS3 cień jest szorstki na X360 bardziej zmiękczony = korzyśc X360

Screen trzeci:

Znów cienie na korzyść X360

Pozatym cięzko zauważyć różnice, chyba że jeżeli chodzi o kolory.. Na PS3 kolory sa bardziej zimne a na X360 są bardziej cieple. Możecie przetestowac an kompie "temperatura kolorów".

Oczywiscie na wszystkich screenach PC wygrywa jakosci textur itp. Ale spróbujcie złożyc kompletnego PC za 1000zł który pociągnie grafike Xboxa :) (GTA4) a pozatym na PC nie ma Forzy3 :( :p

X360 rocks (gdyby nie te ban'y...)
    PS 3 rocks (jest linux i ciekawe exlusivy)

X360 vs PS3 = 1:1 :p

21. zielak20051

zielak20051 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Włocławek
    A dla mnie są trochę bez sensu takie porównania :) Tzn porównanie x360 vs PS3 to jeszcze rozumiem ale z PC? No chyba, że przetestują z PC takim co można złożyć w cenie konsol a nie na jakiś nie wiadomo jakich maszynach :) Konsole mają już swoje lata. A grafika w cale nie jest najważniejsza ( przynajmniej dla mnie) :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum