Modern Warfare 2 Pomocy !

Sovik

Użytkownik
Użytkownik
Witam aktualizacja 2.0.12625.0 zablokowała mi możliwośc grania w Call Of Duty MW2, Black Ops i jakies tam gry jeszcze, skopiowałem grę z nagranej płytki na pc przepusciłem obraz przez abgx-a autofix gdzies tu na forum wyczytałem że ma byc ustawiony na level 3 wypaliłem grę na nowo i dalej czarny obraz jest przy uruchamianiu to jest ten efekt zablokowania gry, pomoże mi ktoś dojść do tego abym mógł tą grę w końcu odpalić , z góry dzięki
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
jakie masz lt?
Tu masz które wersje BO będą ci działać
https://spreadsheets.google.com/pub?key=0AmtrXBZ5bMbGdEZYN1JScjFnMGNncF9JSWs3VmhBNXc
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
wgrac ix lt+
 

Sovik

Użytkownik
Użytkownik
Mam LT+ Chyba ten 1.1 robiłem przeróbkę od razu jak wyszedł Hot Pursuit
 

Sovik

Użytkownik
Użytkownik
Up!
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
musisz wgrac lt+ 1.9
obecne patche dla tej gry w abgxsie sa niestaty tylko pod ta przerobke
chyba ze gdzies trafisz patche to lt 1.1 i wgrasz recznie
 

Sovik

Użytkownik
Użytkownik
A możesz mi jeszcze powiedziec jak mam tych patchy szukać jakie to są pliki wogóle i w abgx-ie jak je wgrać bo wiem jak tam się to robi ale z tymi patchami nie miałem do czynienia nigdy.
 

Sovik

Użytkownik
Użytkownik
Up!
 

Sovik

Użytkownik
Użytkownik
UP !

Może mi ktoś odpowiedziec na te pytanie bo za niedługo będzie wyglądało chodzbym wpisami UP ! nabijał sobie postów
 

bartez1994

Użytkownik
Użytkownik
To przestań pisać co chwila UP i poczekaj aż ktoś raczy odpowiedzieć -.-
 

Sovik

Użytkownik
Użytkownik
A myślisz ze nie czekam aż mi ktoś odpowie, widziałes ze jeden kolega mi odpowiedział i teraz mi 2 dni mija już i dalej bez niczego zostaje i podbijam temat do góry żeby był widoczny, nie wiem jak to się ma do użytkowników ale jak cały czas nowe tematy powstają to mój spada na dół i moim zdaniem maleje prawdopodobieństwo ze mi ktos odpowie, chyba że jest inaczej, a ty kolego bartez1994 zamiast pisac takie coś może raczył bys coś zrobić w kierunku mojego zapytania bo taki wpis jak ty to też mogę zrobić, bezmyślnie i nie pomagając komuś
 

Sovik

Użytkownik
Użytkownik
Up !
 

LeonSkennedy

Użytkownik
Użytkownik
Kolego , zamiast tak UP'ać , to już dawno byś doczytał , jak wgrać sobie LT 1.9 i byłoby po problemie :] a co do twojego pytania , to nie mam pojęcia skąd te patche wziąć , ale jak byś poszukał chociaż 5min to bank znajdziesz :)
 

Sovik

Użytkownik
Użytkownik
Czytałem jak można sobie samemu wgrać LT+ 1.9 a jak nie samemu to wiem gdzie przerabiałem i gdzie mogę przerobić tylko byłem ciekaw czy można coś z tym zrobić na chwilę obecną bez Lt+ 1.9, jak też czytałem gdzies tu za nie długo wyjdzie LT+ 2.0 więc do tego czasu może się obejdzie bez przerabiania wytrzymam jeszcze bez Call Of Duty, albo się zdecyduję na kupno zestawu który umożliwi mi przeróbkę samodzielnie w domu , ale widzisz jakbym nie Podbijał tematu to kto by mi odpowiedział, poprzedni kolega nie umiejąc pomóc w tym temacie napisał żebym nie Up'ał ale dzięki za twoją odpowiedź
 

Do góry Bottom