1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 2-projekt filmowy. Co wy na to?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez adrionoPL, Kwiecień 6, 2010.

1. adrionoPL

adrionoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Witam. Ogladałem sobie filmik na YT jak to ludzie z różnych państw siekają na multi w CoD. No i wpadłem na pomysł aby może i Polacy pokazali że umieją grać. Filmik poniżej(można przewinąć do 1:55):

--->KLIKNIJ TUTAJ!<---​

Współnie moglibyśmy stworzyć film o nas. Tym którym powodzi się w multi niech nakręcą gameplay jak tłuką równo wszystkich albo jakieś inne niezłe sceny. Jak nakręcicie to już wasza sprawa, byle nie była to kamerka postawiona przed TV, tylko normalny gameplay taki jak na ekranie gdy gracie. Całość montażu biore na siebie.

No więc, po nakręceniu przerzucilibyście materiał na kompa i wysłali na jakiś darmowy serwer typu MegaUpload(prosiłbym nie RapidShere). Najlepiej w .avi/.wmv aby nie ściągał mi się potem pół dnia. Ja bym to łączył w całośc i nieco upiekszał. Tyle byłoby waszej roboty.

No ale ile z was dałoby rade zrobić coś takiego? To znaczy:
    Kto umie grać na multi?
    Kto ma mozliwości nagrać gameplay w jakości która nie wali po oczach(brzydotą)?
    Komu się chce?

Czekam na wasze posty. Piszecie sie na to, uważacie że to durny pomysł, może jeszcze cos innego? Chętni niech już piszą ze pomogą jeśli to wypali. Jak uda nam się zebrac dostateczna ilośc gameplaya to powinno sie udać.
    Ci co nie mają MW2 też niech sie wypowiadają. Chce znac i wasze opinie.

No to czekam....

2. Lotnik421 Xbox One

3. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Grane ładnie na wallhacku bądź z ESP, nagrane w formie dema, a potem wysyłane do głównego montażysty, który tego nie widzi z racji tego, iż nagrane jest to właśnie w formie dema. Szkoda, że nie ma dostępnych dem tychże rozgrywek. Odpalić wtedy takie demo, włączyć wallhacka i widzieć jak niektórzy z tych panów z niego korzystają - bezcenne. Swego czasu pamiętam, jaka była afera na scenie CoD2, gdzie wyszło na jaw właśnie przez tę metodę, jak czołowy polski klan używa wallhacka ;) Do do reszty - rzeczywiście są pr0. Siedzą w jednym miejscu i patrzą przez lunetę w dwa przejścia, czekając, aż ktoś przyleci.

Co do pomysłu - czegoś takiego na konsoli nie osiągnięcie. Zresztą w MW2 takie przypadkowe fragi to nie nowina. Małe mapy + burdel + pełno 13-sto latków.

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    A respev jest pro elo wymiataczem i składamy mu hołd...

Kolesie na filmiku są moim zdaniem bardzo dobrymi graczami.Nie biore pod uwage tego że jadą na WH bo po co? Wole wierzyć że poprostu mają umiejętności
    Co do pomysłu - gdybym miał EasyCapa to cos by z tego było, tak to niestety nie wchodze w to

5. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Stare dobre czasy z CoD 2 na PC po sieci.Do tematu.Goście skilla mają,lecz nie rozumiem po co im WH jak są Pro.Filmik z hamburgerami w tle?to nie wypali,co innego prywatna gra z umówionymi drużynami.

6. adrionoPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Może i uzywają WH, prędkość gamplaya też jest nieco podkręcona ale to się fajnie ogląda, przynajmniej mi. No to czekam na wypowiedzi innych :)

7. Therioon

Therioon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Manchester
    Burdel to jest na publicznych serverach i czy tam spędzisz pół życia czy w poważnych grach to Twoja sprawa. A co do pierwszej części posta - zazdrość.

A teraz na temat - Ciężka będzie to zrealizować bo myślę ze nie wiele osób ma możliwość dostarczenia gameplayi z konsoli w wysokiej jakości, do tego dochodzi brak opcji nagrywania dem (chyba ze czegoś nie wiem :)).

8. dino160pl

dino160pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dublin
    hmmm pomysl dobry - zagadajcie do Kerlo on ostatnio robil pare dobrych filmikow z MW2 tu jest link do jego stronki YouTube - Kanal von KerloMjarzdrzy i tak samo zna paru dobrych graczy wiec moze dacie rade :)))

9. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    On ma nowy kanał ;D YouTube - Kanal von lKerlo

A pomysł wg. mnie bardzo dobry, trzeba pokazać że Polacy też potrafią dobrze grać, bo czasem się spotkałem z takim czymś, że po dobrym meczu hamburgery wyzywali mnie (i nie tylko mnie) od polskich cheaterów.

10. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Jeden Kerlo wiosny nie czyni... To ma byc od paru graczy nagrania

11. adrionoPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Kolega dino160pl napisał że ten Kerlo zna paru gości co też grają. Spoko, zobacze co on tam ma na YT i odezwe sie do niego. Oczywiście jaksą tacy którzy moga nagrać gameplay to niech piszą :p Nie można wszytkiego na jedna karte postawć :)

@Therioon, zdaje sobie sprawe że to może być trudne i czaso chłonne ale nie jest to niemożliwe :)

P.S. Dzięki wszytkim którzy się wypowiedzieli, za zainteresowanie tematem :)

12. Kerlo

Kerlo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja jestem za, jezeli równiez zglosi sie do tego pare osob. Glupio by bylo, gdyby montage skladal sie z gameplayow 2-3 osob. Aha, i maja to byc gracze konsolowi czy rowniez pc?

13. adrionoPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Szczerze to myślałem o konsolowych. No ale jak będa braki w ludziach to możemy i PC-towych graczy poszukać.

Jeśli miałby by być to 2-3 osoby to nawet nie ma o czym gadać :)

EDIT: Jak tak sobie myśle to można dać graczy z XBOXa, PS3 i PC. Tak róznorodnie :)

14. adrionoPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Odświeżam temat...

15. adrionoPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
  16. adrionoPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Odświeżam temat...

17. adrionoPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Widze że nie ma chętnych, więc wycofuje sie z projektu. Dzięki zainteresowanym.

Wczytywanie...

Poleć forum