1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

modern warfare 2 vs bad company 2

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez somber22, Styczeń 31, 2010.

1. somber22

somber22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    gdańsk
    Witam wiem ze demo najnowszego battlefielda to co dopiero swierzak
    a cod moder warfare 2 już trochę gości w naszych domach ale cóż,
    co lepsze, które multi lepsze zapraszam do wypowiedzi na ten temat!

osobiście powiem ze cod mw2 multi ma niesamowicie miodne ale bad company kładzie je na kolana już nie mogę doczekać sie początku marca i pełnej pudełkowej wersji!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam nadzieje że bad company 2 będzie dłuższe od mw 2. Bad company 2 ma u mnie na wjeździe wielkiego minusa za brak opcji grania na 4 pady z kumplami, nie każdy ma live, tym bardziej w naszym kraju. Uważam że ta gra by miażdżyła na 4 pady i to było moje największe życzenie, no ale niestety....

4. somber22

somber22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    gdańsk
    wersji ostatecznej jeszcze nie ma można mieć jeszcze na to nadzieje (choć osobiście wątpię )

5. maciek1027

maciek1027 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    w bad company 2 demo, można grać przez neta?

edit.
    WOW, bad company 2 będzie pl na x'a. Nie spodziewałem się tego.

edit.2
    już mam, wystarczyły dwa kliknięcia;D/ ma ktoś linki do BC2?

6. bobofrut

bobofrut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pograłem w multi i muszę powiedzieć, że COD MW2 ma gorsze multi. Ten ogrom map:D to będzie chyba 1 gra na multi w której będę latał ze snajpą. Mam tylko nadzieję, że do premiery poprawią problem lagów. Jest to "must have" na mojej liście.

7. maciek1027

maciek1027 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    bobofrut
    Lepiej poczekać na BC2, czy pakować się teraz w MW2?

8. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    czekaj na BBC2 !!!!! ta gra zmiecie MW2!!!!

9. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Nie gadajcie że zmiecie. I to i to ma swoje plusy. To co zauważyłem dotychczas to to, że w MW2 rozgrywka jest dynamiczna i szybka, fajne są te różne punkty jak wyświetlają się na ekranie, dużo możliwości ulepszania broni, widać, że MW2 chodzi w 60fps a BC2 tylko w 30... Co do BC2 - rozgrywka mniej dynamiczna, cięższe celowanie niż w MW2(nawet przy bardzo małej czułości gałek, celownik lata na boki jak chce się szybko przycelować, ale daję jakoś radę:D) dźwięk jest niesamowity szczególnie te okrzyki żołnierzy jak na wojnie, destrukcja jest z góry przewidziana przez autorów tzn. każda ściana zawsze rozwali się tak samo (budynki są podzielony na części- jak strzelimy w pole jednej części to rozwali się ona cała) ale mimo to daje to jakąś satysfakcję. Dalej, animacja chodzenia żołnierza jest perfekcyjna, pojazdy też niczego sobie - jazda quadem bardzo przyzwoita.
    To takie szybkie podsumowanie obu gier. Gdyby ktoś miał jakieś pytania, pisać:)

10. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Nie grałem w CoD-a MW2 więc nie mogę tego porównać.Celowanie nie jest takie ciężkie.Po 1h opanowałem celownik i sterowanie.Rozgrywka natomiast jest dynamiczna,akcja non stop.Np.grupą pakujemy się czołgiem,kilku wyskakuje.Osłania go i naprawia.Towarzysz po śmierci pojawia się przy tobie i dalej nawala,a gdy mamy jeszcze medyka to nas leczy,wskrzesza i dalej sieczka.

11. marqs75

marqs75 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z balkonu
    Multi w MW2 miodne ? no nie wiem,to co w tej grze od pewnego czasu dzieje przechodzi ludzkie pojecie,glitch'er cheat'er i tak na zmiane dokladnie wczoraj 11 meczy podrząd z cwaniakami,obłęd....a juz ta ostatnia wychwycona niedoróbka w postaci dublowania paczek potrafi zepsuć humor na cały dzień.Panowie z IW nie łatka by sie przydała lecz ŁATA wielkosci kanionu.Jeżeli tak dalej bedzie to przesiadam sie na BBC2 grałem w demo i musze powiedziec że pare dni treningu w ta gre i mozna calkiem niezle wymiatac.

12. x_kamil

x_kamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie lubie takiej napierdalanki jaka jest w CoD, zdecydowanie wolę multi B:BC/BC2.

13. Kamil2264

Kamil2264 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    MW2 jest nastwaione na szybką grę. Od razu jesteśmy na polu bitwy, podczas gdy w BC2 czasami (tak jak w starszych częściach, nie grałem w BC1) będzie tzreba dostać się do miejsca gdzie bitwa się rozgrywa. Jest to troche bardziej realistyczne. To tak jak porównać ASG do Paintballa, czi co się bawili lub bawią w to więdzą o co chodzi. Obie gry mają plusy i minusy a w co chcemy zagrać to już tylko sprawa konkretnego odbiorcy. Każdy lubi co innego. W dniu premiery BC2 okaże się co gracze wolą bardziej i mam nadzieję że ta dyskusja nie przerodzi się w fanbojowką walke co jest lepsze. :)

14. somber22

somber22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    gdańsk
    che che wiadomość z prawie ostatniej chwili na 99% w bc2 będzie można grać na split screenie w co najmniej w 2 osoby i gra ma specjalnie stawiać na kooperacje kilku mniejszych teamów w jednej dróżynie

15. Bazajaytee

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    O to dokładnie mi chodziło:D. Do tej "sieczki" jak wyżej kolega napisał dopowiem jeszcze to, że gdy wbijemy do budynku pełnego wrogów, musimy mieć BARDZO zimną krew, bo magazynki małe i szybko się kończą. Polecam wtedy połączenie noża z szybkimi i CELNYMI oraz krótkimi seriami. Jednak gdy trafimy na camperów - nie mamy szans....

Jeszcze była mowa o wojowaniu czołgiem. Rzeczywiście rewelacja, gdy mamy team i dobrego kierowcę (albo sami nim jesteśmy). Wtedy zabawa na całego. Np. dziś ja w czołgu działko maszynowe, dobry kierowca i mechanik. Ostatnich dwóch bombsidów broniliśmy. Jakaż to była piękna walka, gdy pojazd za pojazdem wroga stawał w płomieniach:DD. Ta sztuka udała nam się przez jakieś 10 - 15 min. Potem zmiana ról i ja byłem kierowcą:DD

Małe pytanko: Jak steruje się tym małym helikopterkiem na radio?

16. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pograłem dzisiaj w multi BC2 i jakoś mi się nie widzi ,celowanie do **** tak samo jak Batelfield1943 ,grafika nie powala i trudno cokolwiek zobaczyć na planszy , jeszcze im daleko do COD oraz Modern Warfare

17. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    m4rcin o to chodzi w BF.Solo nic nie zwojujesz.W demku to ja zwykle jestem kierowcą,a kumpel strzelniczym.Znajdujemy dogodną miejscówkę i robimy sieczkę,a nawet wpakujemy się czołgiem w budynek :D Gdy obrywamy kumpel naprawia,a ja rozwalam cele z działka i dalej jedziemy.Dobra,zgrana drużyna to podstawa.

18. Bazajaytee

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    zgadza się, EA postawiło na zgranie. Tutaj z drużyną można o dużo dużo więcej zdziałać niż czając się w pojedynkę. Wskazówka: to NIE jest gra dla samolubów i osób biegających z okrzykiem "każdy sobie rzepkę skrobie":D

19. pitek345

pitek345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    Jak mam być szczery to MW2 jest krótką grą ale nadrabia misjami specjalnymi.A co do Battlefielda to coś on mnie nie przekonuje ponieważ wyobrażcie sobie ze stoicie w domku ze snajperką a nagle ktos ten domek rozwalił ze wszystkich stron i zostają dosłownie 4 belki za którymi można sie schować. A teraz np po 10 min takiej zabawy cała mapa jest rozwalona i nie ma gdzie sie schować.

20. qb3s

qb3s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Nie ma co porównywać warto mieć obie. A więcej grać po prostu w tą która bardziej podpasuje.

21. Therioon

Therioon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Manchester
    Ja demo Bad Company wyłączyłem po ok. 50 sekundach. Cyba za duże przyzwyczajenie do MW. Juz samo chodzenie jest "dziwne" w tej grze :p

Wczytywanie...

Poleć forum