Modern Warfare 2 - wasze opinie dobre jak i złe.

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Cześć wam :)
Chciałbym żeby w tym temacie wszyscy fani jak i krytycy nowego dziecka Infinity Ward wygłaszali swoje opinie dot. gry, multiplayer'a, Spec Ops itd.
Też mam kilka swoich opini:
Multiplayer - świetny, podoba mi się to że IW staneli na wysokości zadania i podarowali nam kilkadziesiąt trybów. Chociaż taki tryb jak "Znajdź i zniszcz" gdzie za zabicie przeciwnika dostajemy 500 pkt. + wszystkie dodatki jak First Blood etc. doświadczony gracz może zabić tam minimum 15 osób co daje ogromną liczbę pkt. za same zabicia nie licząc Match Bonus, pkt. za podłożenie bomby (1000.), mój rekord to 23000 (zaokrągliłem).
2. Inna sprawa, PERK - Last Stand, bez komentarza. Strzelasz do gościa (celując w głowę) a ten się kładzie i nadal nas ostrzeliwuje, bez przesady. Dali jeszcze możliwość rzucania granatami...
3. Jeden dość osobliwy problem polegający na tym (trudno mi to powiedzieć) ktoś nas strzela my uciekliśmy za róg ze 4 metry (ściana na 10 metrów) i nasz przeciwnik nas zabija, 70% moich śmierci to te kiedy kule "leciały za mną" dopadając mnie za rogiem, może to wina mojego internetu.
4. Menu multiplayera jest STRASZNE, brak możliwości wybrania mapy, czekamy jakieś idiotyczne 105 sekund + 15 na rozpoczęcie meczu, po co?! żeby sobie wybrać klasę? Strasznie wnerwiające. Nie mówiąc o ciągłych lagach, przerywanie połączenia z serwerem, szukanie nowego hosta :mad:
5. Takie bugi jak nieskończona amunicja, wyrzutnia Javelin nie muszę przedstawiać.
6. Broń Model 1896 (nie pamiętam), istna masakra! Koleś potrafi odstrzelić ci łeb z 15 metrów jedną salwą, brak słów.
7. Jeden problem, nie błąd - Thermal Scope, przydatna rzecz którą możemy odblokować jedynie jak znajdziemy takową broń Thermal od ludzi i zabijemy 20 osób, ale z skąd ona się wzięła skoro można ją tylko podnieść?

Miałem jakieś inne, ale nie pamiętam. Jeśli ktoś chce pograć - flapyxb.
 

Usul

Użytkownik
Użytkownik
2.Z tym Last Stand- poczekaj jeszcze troche aż noobki przestaną grać.
3.Z tym uciekaniem za róg też odnoszę czasem takie wrażenie.
4.Ta przerwa pomiędzy grami mi osobiście nie przeszkadza.Zawsze jest coś do zrobienia.
5.Bug z wyrzutnią javellin już nie istnieje po łatce.A nieskończone ammo to mod.
6.No z tą bronią to troche przegięcie.
7.Jeżeli chodzi ci z tym Thermal Scope'm, zdaje mi się że to jest luneta termiczna.Można ją zdobyć odblokowując celownik ACOG i zabijając z nim określoną liczbę osób.

Mi osobiście gra się bardzo podoba i nic w niej nie przeszkadza.
Gra jest tak dobra, że jak kupiłem forze 3 to do dziś dzień odpaliłem ją tylko raz i to tydzień po zakupie(nie ma na nią czasu).

Pozdrawiam.:)
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Ja powiem tak Modern Warfare 2 Prawie nic nie wniósł do pierwowzoru a swój sukces zawdzięcza MW 1 jak i dobrej promocji gry.

Chodź przyznam multiplayer ma dobry...ale dobry był też w MW
 

Pooorebl

Banned
Nie ma złych opinii
 

bulateam89

Użytkownik
Użytkownik
najgłupsze są noże, strzelasz do gościa z 5 metrów on zdaży podbiec i cie dźgnąć, to jest głupota nóż przyciaga przeciwników i jest szybszy niż naboje, starsznie wkurza to stzrelanie przez sciany i ogólne kampienie, na moje powinien byc tryb bez nalotów itp, tryby gry nie sa zbalansowane, w trybie core caly magazynek w dziada i nic a na hardkorze strzelisz odok i go zabijesz...
 

lansio94

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie ukończyłem kampanie single-player i jestem pod wrażeniem. Gra jest równie dobra co poprzednia część a nawet lepsza. Multiplayer chwile testowałem i również stoi na bardzo wysokim poziomie. Polecam tą grę wszystkim :)
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
najgłupsze są noże, strzelasz do gościa z 5 metrów on zdaży podbiec i cie dźgnąć, to jest głupota nóż przyciaga przeciwników i jest szybszy niż naboje, starsznie wkurza to stzrelanie przez sciany i ogólne kampienie, na moje powinien byc tryb bez nalotów itp, tryby gry nie sa zbalansowane, w trybie core caly magazynek w dziada i nic a na hardkorze strzelisz odok i go zabijesz...
Za to odpowiada perk, też kretynizm. Przypomniałeś mi następną głupotę:
wyciągasz 'granat' od kill streak'a (Care Pack.), 3 perki (maraton, na szybkie chodzenie i comando), wtedy nie biegniesz, ty latasz zanim ktoś cię zabije zdąrzysz do niego "podlecieć" i zaźgać
 

irokez85

Świeżak
Świeżak
Gra robiona pod MW1 - totalnie nic nie wnosi, przeszedlem i pewnie odloze na półkę... Cały czas w koło macieja to samo, za mało misji skradankowych - powinni zmienic tytuł gry na "Rambo MW" :p
 

InPirats

Banned
dobra opinia to gierka super ale szkoda,że taka krótka.
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
krotki, ale zajebi**** intensywny single. przekombinowane, ale nadal dobre multi. duzo camperow i duzo dobrych graczy :p
 

07000800

Banned
Użytkownik
Jak dla mnie,ta gra ma tylko jedną wadę,za krótki singiel.
 

Fennixs

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest super przeszedłem ją kilka razy na singlu tylko szkoda że nie moge na multi bo boję się bana.
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Co do dobrych graczy to się w pale nie mieści, Nuke co chwile. W BF - Bad Company, byłem pro zawsze pierwszy ale w MW2, też często ale niektórzy to już mają po 5 Prestiże. Uważam że nowy BF, ma szanse o podium listy najlepszych strzelanek.
A Single Player, świetny. Ale szkoda że na 6 godzin, chociaż dodajmy Spec Ops'y i inny poziom trudności - Veteran. Na nim gwarantowane 15 godzin. (może mniej ;))
 

InPirats

Banned
szczerze powiedziawszy smutno mi było jak się już gra skończyła.
 

Grantone PL

Użytkownik
Użytkownik
Jedyne co w MW2 jest denerwujące to spolszczenie które razi w oczy jak sam ch*j;/
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gra ma wiecej zalet niż wad, Świetna grafika, klimat, akcja....niestety zdecydowanie za krótka jak na 179 zł które musiałam za nią zapłacić :(
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
no bo ta gra jest robionatak: single na sniadanie, a multi na obiado-kolacje. single jest najlepszy ever, nawet chuck norris tak nie ogarnia, jak single w tej grze :]
 

Shady ss

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak dla mnie singiel bomba :D Niestety nie mialem kasy na nia po premierze i pozyczylem od kumpla zeby przejsc. Ale nie wyprobowalem jeszcze multi bo musialem oddac:(
 

davidsindahouse

Użytkownik
Użytkownik
Co do dobrych graczy to się w pale nie mieści, Nuke co chwile.
Żeby mieć nuke to obojętnie jak dobry jesteś musisz mieć bardzo dużo szczęścia biegając po mapie albo po prostu kampić jak szmata. Bardzo rzadko wchodzi atomówka obojętnie jak dobry jesteś.

Co do gry to oczywiście granatniki najbardziej psują grę, shotgun 1887 też był przegięty ale po aktualizacji da się wytrzymać. Ogólnie to multi jest tak świetny że można grać nim krowy zaczną latać.
 

p0g

Użytkownik
Użytkownik
a mi sie wszystkie czesci cod podobaly a mw2 jakos mi nie podszedl, przeszedlem go zawiodlem sie ze taki krotki no i jak dla mnie nie mial tego czegos co wczesniejsze cody
 

Do góry Bottom