Modern Warfare 2 - zwiastun premierowy

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jachol

Użytkownik
Użytkownik
Nie napalać się na jakiś etap w kosmosie :D to tylko kawałek "przerywnika"
 

evk

Użytkownik
Użytkownik
@up

od razu opowiedz kazdemu kazdy 'zaskakujacy' moment w grze, napewno to im umili granie -.-
 

marqs75

Użytkownik
Użytkownik
tyle jeszcze czekania , premiera powinna byc na poczatek weekendu a nie gdzies po srodku tygodnia,szlag.
 

kisiel__94

Banned
Użytkownik
A kiedy będzie dokładna premiera 10 czy 11 listopada?
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
10-ego
 

-Torreno-

Banned
Użytkownik
oficjalnie ma trafić na półki w 10
 

Ruzyk

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
co do zwiastuna to oby nie był lepszy od samej gry, a w HD to istny miód ;]
 

michcio75012

Świeżak
Świeżak
Czesc.Oficialna premiera jest 10.11.09 ale dzisiaj kupilem coda mw 2:D w angielskiej wersji w sklepie swiat gier:yeye: na chmielnej w warszawie unich gra jest dostepna od reki.Fajny single wciagną mnie jak na razie na 4 h jutro tocze dalej zacieta walke z wrogiem...:DD
 

wisien

Banned
Użytkownik
przy misji ze sprawdzeniem domu Makarova musiszmy podlaczyc dysk i bronic go przed wrogiem, po ucieczce do helikoptera general Sheppard zabija nas i podpala
 

kisiel__94

Banned
Użytkownik
a kiedy można zacząć grać? w dniu premiery? można już grać czy to grozi banem (wiem pytanie noobowskie i oczywiste, ale wole się upewnić ; p (ja zamówiłem preorder i czasami jest tak, że przychodzi przed premierą)
 

clammy62

Użytkownik
Użytkownik
nie no bez jaj, gratuluje inteligencji osobom które odpalają mw2 przed premiera;p ja widziałem kolesia który nie dość że odpalił, miał 1000G w mw2, najpierw grał w special ops na online coop bo pisało na gtagu a potem Team-Deathmatch na jakiejś mapie o *********j nazwie której niepamietam ;p
 

-Torreno-

Banned
Użytkownik
ZENONE PL napisał:przy misji ze sprawdzeniem domu Makarova musiszmy podlaczyc dysk i bronic go przed wrogiem, po ucieczce do helikoptera general Sheppard zabija nas i podpala


ehh na 2 raz ukrywaj te teksty co moga popsuć zabawe z gry..
((Sory za taki cytat ale zle napisałem a nie chciałem 2 postu walic)
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
a kiedy można zacząć grać? w dniu premiery? można już grać czy to grozi banem (wiem pytanie noobowskie i oczywiste, ale wole się upewnić ; p (ja zamówiłem preorder i czasami jest tak, że przychodzi przed premierą)
Graj spokojnie i 9 i 8 itp. Jak masz orginałke to nie bój się bana, bo nie mogą Ci go dać... Jak czytałem to microsoft banuje głownie za to że w piratach są minimalne różnice niż w orginałkach i po tym wyszukuja nieuczyciwych graczy.
 

InPirats

Banned
gierka jest super z tego co widzę po komentarzach,ale ja jeszcze nie mogę zagrać bo muszę z tym activate.iso pokombinować by to nagrać.
 

kisiel__94

Banned
Użytkownik
aha ok, dzięki (bo wiecie ja nie chce dostać bana, bo wole pograć trochę dłużej ; ))
Bo ogólnie w dniu premiery można już grać? Czy trzeba 11 np jak jest premiera 10?
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
można już grać 10 :D skoro masz orginał to nawet w wypadku bana na co jest szansa 0,00001% to wysyłasz im fotki czy cokolwiek ze posiadasz orginał.
 

kisiel__94

Banned
Użytkownik
ahaaa, ja myślałem, że oni już nie mogą cofnąć bana... nawet jak im pokażesz dowód (zdjęcia gry itp)
 

wojtas74

Użytkownik
Użytkownik
Geniusze . co z tego że pokażesz im zdjęcie gry może to gra twojego kolegi ale co tam może tak jest :D więc jak tak to sry
wie ktos moze czy demko jest na XBL?? ;]
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
demka MW2 nie ma :) Zdarzały się przypadki że ludzie którzy grali tylko na orginałach i bez przeróbki dostawali bany od MS przez przypadek.
 

mpelson

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie, wyjdzie wersja z polskimi napisami? Bo szukałem na necie i nie mogę nic o tym znaleść :) Pzdr
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom