1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Neithell, Czerwiec 28, 2013.

1. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Witam.

Z racji tego, iż mój niedorozwinięty przyjaciel przestawiał xboxa podczas czytania płyty MW2, ta uległa zniszczeniu... i tu moje pytanie: Czy warto dla multi zakupić nową kopię MW2 ? Słyszałem, że gra na X'ie została nieźle zhackowana, co raczej mnie nie uszczęśliwia, a wręcz przeciwnie, nienawidzę ułomnych bachorów latających na hackach po całej mapie. Ta cała heca z modowaniem Modern Warfare 2 to prawda ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dremmer

Dremmer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hehe to fajnego masz tego kolegę;p

(Jeśli dodajesz mnie do znajomych na XBL to napisz mi wiadomość na forum ze swoim GT inaczej nie zaakceptuję zaproszenia)

4. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    szczerze gram w nią od 2009r, teraz już raczej rzadko. Problemem nie są tu hakcki, bo naprawdę od tamtej pory widziałem tylko 11th prestige i w zasadzie tyle ani jednego zmodowanego serwa!. Problemem jest stosunkowo już mało graczy, wciąż dużo lecz czuć posuche.

5. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Hmm, czyli jednak jestem skazany na Black Opsa ? MW3 nie tknę ze względów oczywistych - powtórka z poprzedniej części to przesada, jeżeli chodzi o oficjalną kontynuację. Nie chciałbym zakładać nowego tematu i śmiecić forum, więc przy okazji spytam fanów Coda: duża różnica jest między Black Opsem 1 i jego kontynuacją ? Jak już wspomniałem... nie lubie durnych "dlc", które wydawane są pod postacią oficjalnych 'kontynuacji', dlatego pytam, czy BO II choć trochę różni się od jedynki?

PS. Tak patrząc na Twoją odpowiedz @Imperial BoRo , to kurcze trudno mi uwierzyć, że serwery świecą pustkami, bowiem odpalając MW1 nadal nie mam absolutnie żadnych problemów ze znalezieniem pełnego serwera. Tyle, że ta gra trochę już przynudza. :)

6. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    nie no problemów nie ma , dalej się gra na pełnych serwach ;) i dalej jest przyjemnie grać w mw2.

7. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tylko że MW1 to najlepszy COD multi:)

Wysyłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum